Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Başkan Recep Altepe: O kuruluş ile ilişiğimiz kesildi

Başkan Recep Altepe: O kuruluş ile ilişiğimiz kesildi

29 Kasım 2016

Altepe, sahte bir hesaptan kendi Twitter hesabına yorum olarak atmaya çalıştığı tweeti, yanlışlıkla kendi hesabından attı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Rеcеp Altepe, Twitter'da sаhte hesаp kullandığı iddiаsınа ilişkin оlarak bir açıklama yaptı. "Belediye Başkanı'nın hesаbındаn atılan tweet silinirkеn, aynı mesaj bu kеz" bartu çizmeci" аdlı farklı bir hеsaptan paylaşılmıştı. Bursa Belediye Başkanı mesajı kendisinin değil, sosyal medya yönetimi konusunda hizmet aldıkları şirketten bir çalışanın yazdığını öne sürdü.

Bakan Soylu, Foça'da Askeri Okulu Ziyaret Etti
Bakanın gelişi sırasında denizden sahil güvenlik gemileri karadan jandarma ve polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı. Ziyaret basına ve p*rotokole kapalı olarak yapıldı.

Başkanın kendi kendini övmesine kimse bir anlam veremezken, gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı.

Başkan Recep Altepe, yaptığı paylaşım sonrası hatasını fark edip sildi ve ardından sahte hesap üzerinden paylaştı.

Galaxy S8, 8 GB RAM ile Gelebilir
Galaxy S8'in hangi donanım özelliklerine sahip olacağıyla ilgili belirsizlikler devam ederken, yeni bilgiler heyecan uyandırdı. Note 7'nin satıştan çekilmesi göz önünde bulundurulursa bu söylentinin doğru olma ihtimali çok yüksek.

Başkan Altepe'nin sosyal medya hesabını danışmanlarından Ahmet Tirfil'in yönettiği öne sürüldü. Ancak bunu kendi hesabı yerine sahte bir hesaptan yapmayı denedi. Hesaptan daha önce de Altepe övgüleri yapılmış. Gayretinizi de hizmetlerinizi de görüyoruz. Sosyal medyada kendi kendin öven Recep Altepe ile dalga geçilen on binlerce mesaj paylaşıldı.

Kenan İmirzalıoğlu'na yeni dizi için 2 milyon lira!
ATV'de ekrana gelecek olan projenin detayları henüz öğrenilemezken, oyuncu kadrosundaki ilk ismin İmirzalıoğlu olduğu netleşti. 2 milyon TL alacağı konuşulan yeni projede Kenan, kameralar karşısına eşi Sinem ile geçebilir.

Başkan Recep Altepe: O kuruluş ile ilişiğimiz kesildi