Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Bozdağ: AB Türkiye'ye ayar veremez

Bozdağ: AB Türkiye'ye ayar veremez

29 Kasım 2016

Türkiye kararını sosyal medya hesabı Twitter üzerinden değerlendirdi.

Galaxy S8, 8 GB RAM ile Gelebilir
Galaxy S8'in hangi donanım özelliklerine sahip olacağıyla ilgili belirsizlikler devam ederken, yeni bilgiler heyecan uyandırdı. Note 7'nin satıştan çekilmesi göz önünde bulundurulursa bu söylentinin doğru olma ihtimali çok yüksek.

Avrupa Parlamentosunun Türkiye-AB müzakere sürecini dondurma kararını; CHP, HDP, PKK, FETÖ ve Türkiye düşmanları haklı gördü, Türkiye'yi suçladı.

Kenan İmirzalıoğlu'na yeni dizi için 2 milyon lira!
ATV'de ekrana gelecek olan projenin detayları henüz öğrenilemezken, oyuncu kadrosundaki ilk ismin İmirzalıoğlu olduğu netleşti. 2 milyon TL alacağı konuşulan yeni projede Kenan, kameralar karşısına eşi Sinem ile geçebilir.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Avrupa Parlamentosu (AP) tarafından alınan ve Avrupa Birliği'nin (AB) Türkiye ile üyelik müzakerelerini geçici olarak askıya alması yönündeki tavsiye kararını eleştirdi: "Türkiye aleyhine eylem ve söylemde bulunan herkesin itibar gördüğü güvenli bir sığınak olan AB, Türkiye'ye ayar veremez". "Herkes bilmelidir ki, Türkiye Cumhuriyeti hem bugününe hem de geleceğine kendisi karar verecek ve verdiği bu kararlar doğrultusunda kendinden emin adımlar atarak büyümeye devam edecektir" diyerek açıklamasını sonlandırdı. Avrupa Birliği'ni, Türkiye'nin aleyhinde eylemlerde ve söylemlerde bulunan tüm unsurların itibar gördüğü ve el üstünde tutulduğu bir siyasi oluşum olarak nitelendiren Bekir Bozdağ "Türkiye Cumhuriyeti'ne ayar vermek Avrupa Birliği'nin haddine değildir. Bilinmeli fakat Türkiye, bugününe ve yarınına dair kararları kendi verecek, belirli adımlarla ve daha da enerjik bir şekilde geleceğe yürüyecektir." değerlendirmesini yaptı.

Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş - Başakşehir maçında konuşulan pozisyonu
Cüneyt Çakır Başakşehir'in tertemiz golünü nasıl yedin? İşte Cüneyt Çakır hakkında yapılabilecek en doğru yorum bence . Bu karşılaşmada Atiba, Marcelo ve Quaresma sarı kart görmeleri durumunda F.Bahçe maçında cezalı duruma düşecekti.

Bozdağ: AB Türkiye'ye ayar veremez