Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Asus Zenfone 3'ün çıkış tarihi kesinleşti

Asus Zenfone 3'ün çıkış tarihi kesinleşti

02 Aralık 2016

Uzun süredir kullanıcılar Zenfone 3'ü beklerken Asus, telefonun 1 Aralık (bugün) itibariyle Türkiye'ye geleceğini duyurmuştu ve cihaz nihayet Vodafone işbirliği ile satışa çıktı ve cihazın fiyatı da belli oldu. Birkaç gün içerisinde Türk kullanıcıları Zenfone 3'e sahip olabilecek.

Samsung Galaxy S8'de ön kamera sürprizi!
Otomatik odaklanan bir ön kamera ile nesnelerin net fotoğraflarını çekmek mümkün olacaktır, ancak kol mesafesinde değil, çerçeve içinde çeşitli mesafelerde yer alacak.

Asus Zenfone 3'ün uzun zamandır Türkiye'de beklendiğini belirtmeliyiz.

Kırgın Çiçekler dizisi 61. bölümü özeti ve gelecek bölüm tüyoları !
Cemre , olay çıkartarak hakkı olan evin, Nazan'lar tarafından boşaltılmasını istiyor. Kırgın Çiçekler heyecan dozu yüksek yeni bölüm fragmanı ile bu akşam ekrana geliyor.

Asus tarafından üretilen Zenfone akıllı telefon serisinin yeni üyesi olan Zenfone 3 akıllı telefon modeli geçtiğimiz aylarda tanıtılmış ve yurtdışında satışa sunulmuştu. Lansmandan kısa süre sonra satışa sunulacak model farklı renk seçenekleri ile ülkemize giriş yapacak.

İDO ve BUDO seferleri iptal edildi
İstanbul'da gün boyu aralıksız yağan yağmur sabah saatlerinde de etkisini devam ettirdi. Trafiğe kapatılan alt geçide doğru gelen araçlar, alternatif yollara yönlendirildi.

Zenfone 3 Delexu modeli ise lansmanın hemen ardından satışa çıkmayacak. "Zenfone 3 5.5" modelinin 4GB RAM ve 32 GB depolamaya sahip modeli ilk olarak satışa çıkacak.

Asus Zenfone 3'ün çıkış tarihi kesinleşti