Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Ünlü yazar Erikli'nin katil zanlısının eşkali belirlendi

Ünlü yazar Erikli'nin katil zanlısının eşkali belirlendi

17 Aralık 2016

Cinayet Büro ekipleri tarafından Küçükçekmece'de yakalanan S.K.(31) sorgulanmak üzere Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi. Şüpheli, Küçükçekmece " de belirlenen adrese düzenlenen operasyonla yakalandı. Şüphelinin üzerinde yapılan aramada olayda kullandığı 9 mm çapında bir tabanca ele geçirildi.

Sinem Koç ilk ifadesinde cinayeti işlediğini kabul etti.

Beki İkala Erikli
TwitterBeyoğlu'nda silahla vurulan ünlü yazar Erikli hayatını kaybetti

Yazar Beki İkala Erikli, Beyoğlu Ömer Avni Mahallesi İnebolu Sokak'taki Saadet Apartmanı'nda bulunan ofisine gitmek için asansöre yöneldiği sırada silahla saldırıya uğramıştı. "Başkalarına zarar vermesin diye öldürdüm" dedi. Şüphelinin, psikolojik durumunun iyi olmadığı ve saldırgan tavırlar sergilediği öğrenildi. Kitaplarında meleklerden bahsediyordu. Ne meleği, kendisi bir şeytan. Kamera görüntülerinin incelenmesi sonucu saldırıyı 25-35 yaşlarında olduğu tahmin edilen bir kadının gerçekleştirdiği tespit edildi.

Yazar Beki İkala Erikli cinayeti esrarını koruyor. Saldırı sonucu 3 kurşunla vurulan Erikli yere yığılırken, silah seslerini duyan apartman sakinleri bir kadını kaçarken gördüklerini polise anlatmışlardı. Olay yerine sevk edilen polis ve sağlık ekiplerinin incelemesinde evli ve bir çocuk sahibi olan yazar Beki İkala Erikli'nin hayatını kaybettiği belirlendi.

İstanbul ne zaman kar yağacak 16 Aralık hava durumu
Yarın, metrekareye düşecek yağış oranının da 1 ila 3 kilogram arasında olacağı tahmin ediliyor. Salı akşamı yağan kar yağışının ardından İstanbul " da bir kez daha kar alarmı verildi.

Polis, olayın meydana geldiği apartman ve çevredeki tüm güvenlik kameralarını inceleme altına aldı.

Beki İkala Erikli kimdir?

Acılı eşi, yakınları ve arkadaşları teselli etti. Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu olan Erikli, on üç sene Procter&Gambie Türkiye, Almanya, İngiltere ve İsviçre'de Pazarlama Direktörü olarak çalıştı.

Kar Tatili Olan İller 15 Aralık 2016 Perşembe
Ordu'da yoğun kar yağışı nedeniyle 10 ilçenin tamamı ile 3 ilçede, bazı mahallelerde okulların yarın tatil edildiği açıklandı. Düzce'de yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde taşımalı sistemde eğitim gören öğrenciler için eğitime bir gün ara verildi.

Heidelberg'de Coaches Training Institute'un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı.

Alev topuna döndü: 2 ölü, 1 yaralı
Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Çarpışmadan saniyeler sonra akaryakıt tankeri alev topuna döndü. Bu arada, kaza sırasında meydana gelen patlama, bir işyerine ait güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Ünlü yazar Erikli'nin katil zanlısının eşkali belirlendi