Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Genelkurmay Başkanı: Teröristle mücadelemiz son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar sürecektir

Genelkurmay Başkanı: Teröristle mücadelemiz son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar sürecektir

18 Aralık 2016

El Bab operasyonunda ağır yaralanan ve kaldırıldığı Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinde şehit olan Astsubay Başçavuş Volkan Külekçi için Gaziantep 5.

Türk Silahlı Kuvvetlerince, Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında DEAŞ mensubu 25 teröristin etkisiz hale getirildiği, DEAŞ'a ait aralarında savunma mevzileri ve komuta kontrol tesislerinin bulunduğu 206 hedefin ateş altına alınarak imha edildiği bildirildi.

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu?
Yurt içinde ise doların dalgalı seyri altının gram fiyatının da hareketlenmesine neden oluyor. Dolardaki gerileme gram altın fiyatlarını düşürdü.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, Kayseri'deki terör saldırısı hakkında, "Yurt içinde ve yurt dışında teröristle mücadelemiz, en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar artan bir azim ve kararlılıkla sürecektir." dedi.

Ziyarette, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, 5'inci Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Ekiyor ve diğer ilgililer de hazır bulundu.

Parmak izi okuyucusu teknolojisinde home tuşu tarihe karışıyor
Bütün bunlardan hareketle Samsung, Galaxy S8 amiral gemisi için FS9100 optik parmak izi sensörü için Synaptics ile anlaşabilir. Samsung' un yaptığı çalışma sonucunda ise verdikleri cevap ise merakların biraz olsun giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında yürütülen El Bab operasyonunda şehit olan Astsubay Başçavuş Volkan Külekçi'nin cenazesi, Gaziantep'te Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın katıldığı törenin a.

Orgeneral Akar, beraberindeki komutanlarla şehit Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Volkan Külekçi'nin babası Haşmet, annesi Rabia ve eşi Sibel'in yanına giderek, aileye taziyelerini iletti. Beni, o tabutun içerisine koyaydılar.

Tusk: AB ile Türkiye arasında zirve için çalışmalara başlandı
Tarafsız bakınca gerçekten de zor durumdalar. "Bir AB yetkilisi ise zirvenin muhtemelen ilkbaharda düzenleneceğini ifade etti". Sputnik'in haberine göre, bir AB kaynağı RIA Novosti'ye söz konusu zirvenin Ocak 2017'de gerçekleşebileceğini söyledi.

Şehidin cenazesi törenin ardından havayoluyla Ankara'ya götürülmek üzere Gaziantep Havalimanı'na uğurlandı.

Genelkurmay Başkanı: Teröristle mücadelemiz son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar sürecektir