Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Şırnak'ta 1 PKK'lı terörist öldürüldü

Şırnak'ta 1 PKK'lı terörist öldürüldü

18 Aralık 2016

Düzenlenen saldırıda 1 polis memuru hafif şekilde yaralanırken, 1 PKK " lı terörist ölü ele geçirildi. Güvenlik güçlerinin teslim olmaları için yaptığı çağrıya ateşle karşılık veren PKK'lı teröristlerden biri çatışmada ölü ele geçirildi. Yapılan saldırının ardından çıkan çatışmada bir terörist etkisiz hale getirildi, bir terörist yaralandı.

Ünlü yazar Erikli'nin katil zanlısının eşkali belirlendi
Polis, olayın meydana geldiği apartman ve çevredeki tüm güvenlik kameralarını inceleme altına aldı. Heidelberg'de Coaches Training Institute'un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı.

Edinilen bilgiye göre, yaralı polis memuru olay yerine gelen ambulansla Şırnak Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırken bölgede operasyon başlatıldı.

HDP Genel Merkezi'ne silahlı saldırı gerçekleştirildi
HDP Genel Merkezi'ne, binanın bahçesine giren bir kişi tarafından pompalı tüfekle ateş açıldı. Genel Merkez bahçesine giren bir saldırgan binaya doğru pompalı tüfekle 4 el ateş açtı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Obama ile Suriye ve Irak konusunda görüştük
Halep'te ateşkes ve tahliye sürecinde öncelikle Sayın Putin ile art arda birçok görüşme yaptım. Yaşadığımız krizler, ortak sorunlardır ve bunlar ancak tam bir işbirliğiyle çözülebilir.

Şırnak'ta 1 PKK'lı terörist öldürüldü