Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Süt Kazanına Düşen Çocuğun İmdadına Mehmetçik Yetişti

Süt Kazanına Düşen Çocuğun İmdadına Mehmetçik Yetişti

19 Aralık 2016

Bingöl'ün Adaklı ilçesinde süt kazanına düşen ve vücudunda ciddi yanıklar oluşan 2 yaşındaki çocuğu, 49. Komando Tugay Komutanlığı ile iletişime geçen ekipler, helikopter desteği istedi.

İhbar ardından harekete geçen ekipler, kar nedeniyle yolun kapalı olmasından dolayı UMKE ekiplerinden yardım alarak köye ulaşmayı çalıştı.

Ünlü yazar Beki İkala Erikli son yolculuğuna uğurlandı
Ancak o zaman yanımda silah olup olmadığını hatırlamıyorum. "Ellerim enerji alanı tarafından çekilmektedir" dediği öğrenildi. Daha önce hiç dеnеmе atışı yаpmаmıştım. Çalışıp çalışmadığını daha önce kontrol etmemiştim, ancak çalıştığını düşünüyordum.

Olumsuz hava koşulları yüzünden ulaşıma kapalı yolun açılmasında güçlük çeken ekipler, 49.

Helikopter ile köye erişen sıhhat ekipleri, 2 yaşında olan Gengeç'e köyde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra onu helikopter ile Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'ne kaldırdılar.

ÖSYM 2016 KPSS önlisans ve ortaöğretim cevap kağıtlarını yayınlandı
Adaylar, kendi cevap kağıtlarının görüntüsüne, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan çocuğun genel sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Fırat Kalkanı'nda 217 DEAŞ hedefi etkisiz hale getirildi
Terör örgütü DEAŞ'tan alınan bölgelerde, patlayıcı madde tespit ve imha timleri 12 el yapımı patlayıcıyı imha etti. Hiçbir haber veya yazının tamamı, kaynak gösterilse dahi özel izin alınmadan kullanılamaz.

Süt Kazanına Düşen Çocuğun İmdadına Mehmetçik Yetişti