Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Instagram yeni özellikleri ile güncellendi Sosyal Medya

Instagram yeni özellikleri ile güncellendi Sosyal Medya

22 Aralık 2016

Instagram'ın Snapchat'ten "esinlendiği" ve büyük ilgi toplayan hikayeler, yeni özelliklere kavuşuyor.

Geçtiğimiz ağustos ayında kullanıcılarına hikayeler özelliğini sunan Instagram bunu geliştirmeye devam ediyor. Şimdi de yeni yıla girmemize günler kala çıkartma özelliğini duyurdu. Peki bu çıkartmalar nasıl kullanılacak ve ne işe yarayacak?

Hadise, Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor? Bakın nasıl yakalandılar
Sosyetenin renkli ve ünlü isimlerinden olan Aslışah Alkoçlar'la ilişkisini geçtiğimiz günlerde bitiren Hakan Sabancı'nın ismi birçok ünlü isimle anılıyor.

Dün olan güncellemesiyle birlikte artık Instagram kullanıcıları Snapchat'te olduğu gibi çıkartma ekleyebilecek ve daha iyi video kaydı yapabilecek. Instagramın arşivinde bulunan çıkartmalardan birini seçerek fotoğrafınızın üzerine kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz. Yılbaşı için yeni yıl çıkartmalarını da unutmayan Instagram, git gide Snapchat " e benzeme yolunda ilerliyor. Güncelleme ile gelen çıkartmalar şimdilik Hikayeler bölümünde kullanılıyor.

Konum, hava durumu ve saat gösteren çıkartmalar da fotoğraf veya videolara eklenebiliyor.

Şehmus Özer hayatını kaybetti
Erganispor için ilk resmi karşılaşmasına 29 Ağustos 1998 tarihinde Yüksekova Belediyespor'a karşı oynanan 3. Süper Lig'de dört karşılaşmada görev aldıktan sonra sezon sonuna kadar 1.

Hikayeler moduna yenilikler getiren yeni Instagram sürümü, hem iTunes App Store'da hem de Google Play Store'da yerini aldı.

Eller serbest özelliğiyle basılı tutmaya gerek kalmadan video çekilebiliyor. Bu özellikler son Instagram sürümü (10.3) ile birlikte iOS ve Android kullanıcıları için yayınlanacak.

IMF Başkanı Christine Lagarde Fransa'da görevi ihmalden suçlu bulundu
Lagarde'ın Maliye Bakanlığı görevinde bulunduğu dönemde "görevini ihmal" suçlamasıyla hakkında Fransa'da soruşturma başlatılmıştı. IMF Başkanı Lagarde'ın avukatlarının kararı temyize götüreceği bildirilirken, IMF Yönetim Kurulu'ndan destek açıklaması geldi.

Instagram yeni özellikleri ile güncellendi Sosyal Medya