Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Windows 10 Mobil Kullanım Oranları Açıklandı

Windows 10 Mobil Kullanım Oranları Açıklandı

26 Aralık 2016

Windows tarafından mobil cihazlar için geliştirilen Windows 10 işletim sistemi ŞU an için Microsoft'un büyük kozlarından birisi olarak görülüyor.

Microsoft'un en güncel işletim sistemi olan Windows 10, lisanslı Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu. Microsoft'un CMO görevindeki Chris Capossela, ücretsiz yükseltme sürecini biraz abarttıklarını söyledi. Lisanslı ürün sahipleri, hiçbir ücret ödemeden mevcut durumdaki Windows işletim sistemlerinin güncellemelerini gerçekleştirdiler.

Chelsea'li Oscar Çin'e transfer oldu
-SPORX DIŞ HABERLER- Brezilyalı futbolcu Oscar , 60 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Chelsea " den Çin'e transfer oldu. Oscar'ın transferinden elde edilecek miktar ile oyuncunun alacağı ücret hakkında ise detay verilmedi.

Windows 10'un yükseltme süresi zarfınca, mevcut durumdaki Windows 7 ve Windows 8 kullanıcıları Windows Update uygulaması ile ve pop-up bildirimleri ile sürekli olarak Windows 10 reklamı yaptı.

Uzun zamandır beklenen açıklama artık durum neredeyse akıllardan çıkmışken Microsoft'un CMO görevindeki Chris Capossela tarafından geldi.

O Ses Türkiye Yarışmacısı FETÖ'den Aklandı!
O Ses Türkiye'de yarı finale kadar yükselen, soruşturma kapsamında memuriyetten alınan Osman Vahit Özdal , görevine iade edildi. Bir süre önce 'FETÖ/PDY' soruşturması kapsamında memuriyetten alınan yarışmacının görevine iade kararı verildi.

Windows 10 ile ilgili olarak her geçen gün daha fazla itiraf söz konusu olmaya devam ederken Windows 10 ile ilgili olarak resmi açıklamada ücretsiz geçiş sürecinin son derece fazla abartıldığının açıklamasında bulunularak vatandaşlara devamlı olarak ücretsiz geçiş süreci ile ilgili olarak bir takım temel sorunların ve abartılma sorunlarının söz konusu olduğu ve kullanıcılara bu yönde baskı üzerine baskı uygulandığı ancak sonuçlarının pek fazla olumlu olmadığı yönünde açıklamalarda bulundu.

Ücretsiz bir yükseltmenin bildirimi olsa da kullanıcıların her gün ve gün içerisinde sürekli bu tarz uyarılarla karşılaşması rahatsızlık oluşturmuştu.

Kaçırılan uçaktaki yolcular tahliye edildi
Kaddafi yanlıları olduğunubelirten hava korsanları, SeyfulislamKaddafi'nin serbest bırakılmasınıistedi. Malta Başbakanı Muscat, güvenlik güçlerinin operasyon için hazırlandığını açıkladı.

Windows 10 Mobil Kullanım Oranları Açıklandı