Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Google Tango destekli ikinci telefon Asus ZenFone AR oldu

Google Tango destekli ikinci telefon Asus ZenFone AR oldu

04 Ocak 2017

CES 2017 öncesinde çeşitli haberlere konu olan ürünün bir sanal gerçeklik gözlüğü olacağı düşünülüyordu fakat ürünün yeni bir akıllı telefon olduğu ortaya çıktı. Zenfone AR, Tango ve Daydream'ı aynı anda destekleyen ilk cihaz olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portesini çizen Gülşah Yağmur Yazıcı Külliye'de
Yazıcı ailesiyle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ablasına Gülşah'a iyi bakıp bakmadığını sordu. Erdoğan'ın nasıl olduğunu sorması üzerine Gülşah eliyle iyi olduğunu anlattı.

Normalde ASUS, CES 2017'deki ürünlerinin duyurusunu 4 Ocak tarihinde düzenleyeceği etkinlikte yapacaktı. Web sitesinde yayınladığı habere göre, Asus Zenfone AR'ın, Daydream kulaklık ile Google Street View keyfi yapılabildiği ve Fantastic Beats, VR, Youtube, Netflix, Hulu, HBO, Gunjack 2, LEGO BrickHeadz, Need for Speed gibi uygulamaların ve oyunların tadının çıkarılabileceği söyleniyor.

Sağlık Bakanlığı 2017'de 16 bin sözleşmeli personel alımı yapacak
Gönüllülük esasına göre devamlı sağlık hizmeti sunumu personel istihdamında zorluk çekilen bölgelerde sağlanmış olacak. Sağlık Bakanlığında, 4/B'li ve 4924'lü olmak üzere iki tip sözleşmeli personel istihdam edilmektedir.

Asus Zenfone AR ile ilgili önemli özelliklerin bulunduğu yazıda cihazın, Qualcomm'un Snapdragon 821 yonga seti ile güçlendireleceği bilgisi yer alıyor. Ayrıca ilk Tango telefon olan Lenovo Phab 2 Pro'dan da işlemci bakımından daha hızlı. Tango, Google'ın güçlendirilmiş artırılmış gerçeklik özellikleri vadeden özel bir teknolojisi.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ Saldırı ile İlgili Açıklama Yaptı
Bütün milletimizin başı sağolsun. Şişli Etfal'e gelen 14 yaralı vardı. "Şişli Etfal'de iki yoğun bakımda yaralı var". İçişleri Bakanı Soylu sabah 07.50'de olayla ilgili son açıklamayı yaptı.

Google Tango destekli modül ile gelecek olan Asus'un yarın gerçekleşecek basın toplantısıyla birlikte Asus ZenFone AR'ın detaylı özelliklerini sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz. Bu iki teknolojinin kombinasyonunu kullanacak uygulamalar ve oyunların çok farklı bir kullanıcı deneyimi sunması bekleniyor.