Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » WhatsApp o telefonlarda çalışmayacak

WhatsApp o telefonlarda çalışmayacak

04 Ocak 2017

Destek çekildiğinde Whatsapp o cihazlarda kullanılamayacak.

Whatsapp güncelleme alamayan cihazlardaki desteğini çekmeye hazırlanıyor. BlackBerry ile Nokia telefonları için değişik bir politika izlenecek. Android 2.2 sürümü ve altında bulunan, iPhone 3G başta olmak üzere iOS6 ile altında bulunan ve Windows Phone 7 kullanmakta olan akıllı cihazlar, WhatsApp erişimine kapatılacak.

Diyarbakır Çınar Emniyet Amirliği binasına roketatarlı saldırı
Helikopterlerin farklı bir saldırı riskini engellemek adına verdikleri destek terörle mücadalenin önemli bir basamağını oluşturdu. Saldırıda kimsenin zarar görmediğini ifade eden Şanlı, faillerin yakalanması için başlatılan operasyonun sürdüğünü belirtti.

Whatsapp kullananlara kötü haber eski telefon kullanan ve sürümü eskimiş işletim sistemlerinden Whatsapp artık çalışmayacak.Bu tür cihazlardan desteğini çeken Whatsapp'tan kullanıcılara kötü haber geldi. 30 Ocak tarihinden itibaren mesajlaşma uygulaması artık bu telefonlarda kullanılmayacak.

Kullandığınız Android ve iOS işletim sistemleri sürümleri eğer güncel değilse dikkat edin. WhatsApp desteği eski ürünlerden çekiliyor.

İçişleri Bakanı Soylu, Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan'ın sözlerini doğruladı
Amerikan istihbaratı bunun bilgisini vermişti. "Sonra ne oldu? Göz göre göre bu saldırı meydana geldi". Reina'ya noel baba kıyafetleri giymiş kişiler tarafından terör saldırısı gerçekleştirildi.

WhatsApp, daha önce BlackBerry OS, BlackBerry 10, Nokia S40 ve Nokia Symbian S60 platformlarına verdiği desteği durduracağını açıklamıştı.

Ortaköy Saldırısında Şehit Olan Polisin Kimliği Belirlendi
Yıldız'ın naaşının, memleketi Mersin'de toprağa verileceği öğrenildi. Saldırı sonucunda 1'i polis memuru 39 kişi hayatını kaybetti.

WhatsApp o telefonlarda çalışmayacak