Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Galaxy Note 7'deki patlamanın nedeni pil değil mi?

Galaxy Note 7'deki patlamanın nedeni pil değil mi?

05 Ocak 2017

Samsung da patlamalara neyin neden olduğunu bulduğunu ancak bunu ilerleyen günlerde açıklayacağını duyurduktan sonra, gözler yine pillere çevrilmişti.

Diğer bir iddia ise şirket, Note 7 olayından sonra Note serisini katlanabilir telefon olarak sürdürecek ve böylelikle yeni bir seriyle uğraşmadan katlanabilir telefonunu bir anlamda deneysel olarak kullanabilecek.

Google Tango destekli ikinci telefon Asus ZenFone AR oldu
Bu iki teknolojinin kombinasyonunu kullanacak uygulamalar ve oyunların çok farklı bir kullanıcı deneyimi sunması bekleniyor. Normalde ASUS , CES 2017'deki ürünlerinin duyurusunu 4 Ocak tarihinde düzenleyeceği etkinlikte yapacaktı.

Kore'den gelen yeni bilgilere göre, hem 5.7 inçlik Samsung Galaxy S8 " in hem de geleceği söylenen 6 inçlik Samsung Galaxy S8 Plus " ın Samsung SDI tarafından üretilen pillerle güçlendirilecek.

Samsung SDI, şirketin pil üretim bölümü ve Note 7 ile yaşanan fiyaskodan sonra Samsung'un tekrar risk almamak ve müşterilere güven vermek için pilleri dışarıdan sipariş edeceği düşünülüyordu.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Bugün Başlıyor
Hikayesi ve oyuncuları ile şimdiden izleyicilerde merak uyandıran dizide ilk bölüm ne zaman yayınlanacak merak konusu oldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümünde büyük beğeni toplarken, 2017 yılında kendisinden bahsettirecek gibi görünmektedir.

Samsung'un kavisli ekran modeli olan Galaxy S6 Edge, 10 Nisan tarihinden itibaren küresel pazarda satışa sunulmaya başlanmıştı.

Şirketin yeniden kendi içinde pil üretimine dönmesi şimdi, sorunun pilden kaynaklanmadığı söylentilerini ortaya çıkarmış bulunuyor. Apteligent adlı araştırma firmasının bir raporuna göre, geçen hafta itibariyle, Galaxy Note 7 cihazlarının sayısı LG V20 ve OnePlus 3T cihazlarının toplamından halen daha fazla.

Son dakika... Trump'tan Kuzey Kore'ye yanıt geldi
En düşük menzili 5500 kilometre olan kıtalararası balistik füzeler, 10000 kilometre yol alabilecek şekilde geliştiribiliyor. Denemenin ne zaman gerçekleşeceği bilinmiyor.

Muhtemelen Samsung, açıklamasında pillerde sorun olmadığını söyleyecek.