Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Samsung Gear S3, S2 ve Fit2 için iPhone uygulamasının eli kulağında

Samsung Gear S3, S2 ve Fit2 için iPhone uygulamasının eli kulağında

07 Ocak 2017

Samsung, ürünlerin şuan test edildiğini ifade etti. Samsung Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 sahiplerine özel bir sürpriz yaparak CES 2017 tanıtım etkinliğinde düzenlediği basın açıklaması ile Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 akıllı saatlerinin artık yayınlanacak son güncellemenin ardından kullanılabileceğini bildirdi. Hatta üzerine Gear S3 de piyasaya sürüldü.

Uzun bir süre önce Samsung tarafından yapılan açıklama ile artık Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 akıllı saat modellerinin iOS mobil işletim sistemi ile uyumlu hale geleceğini bildirmişti. Bir yandan da şimdiye dek Samsung'un sözünü tuttuğunu söyleyemeyiz. Bir yandan ise net olarak iOS desteğinin ne zaman geleceği belirtilmedi.

Ulaştırma Bakanı Arslan TBMM Başkanı Kahraman'ı ziyaret etti
Ameliyat geçiren TBMM Başkanı İsmail Kahraman " ın tedavisinin normal serviste devam edeceği belirtildi. TBMM Başkanlığı, Kahraman'ın sağlık durumuna ilişkin Güven Hastanesinden yapılan açıklamayı paylaştı.

Apple iPhone serisi cihazlarından oldukça memnunsunuz fakat Apple Watch Series 2 yerine Samsung'un ürünü olan Gear S3 işinize daha mı çok yarıyor?

Gear akıllı saatlerinden birine veya bilekliğine sahip olan iPhone kullanıcıları bildirimleri özelleştirebilecek, Samsung uygulama mağazasından uygulamalar indirebilecek, takvim kayıtlarına bakabilecek, Samsung S Health üzerinden fitness ve aktivite takip özelliklerini kontrol edebilecekler. 1 yıldır bu haberi bekleyenler, doğal olarak App Store'a saldırdı ama yine aradıklarını bulamadılar; iOS için yayınlanmış bir Gear Manager uygulaması yoktu.

Kylie Jenner'ın Tatil Fotoğrafları Nefesleri Kesti
Meksika'nın göz alıcı güzelliği ile ünlü tatil köyü Punta Mita'da görüntülenen çift, havuz başında aşk tazeledi. Kylie Jenner, sevgilisi Tyga, Tyga'nın Blac Chyna'dan olan oğlu ve arkadaşlarıyla birlikte tatile çıktı.

Kısаcаsı Samsung, açıklamayı yapmasına rağmеn, henüz uygulamayı yayınlamış gibi görünmüyor.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Halkımız ABD'nin niye İncirlik Üssü'nde olduğunu soruyor
DEAŞ'a karşı koalisyonun içinde olan herkesin destek vermesi gereken bir operasyon. Sağduyulu bir şekilde sorguluyor; "Biz burada şehit veriyoruz".

Samsung Gear S3, S2 ve Fit2 için iPhone uygulamasının eli kulağında