Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Dev LPG Tankeri, Çanakkale Boğazı'nda Geçişleri Durdurdu

Dev LPG Tankeri, Çanakkale Boğazı'nda Geçişleri Durdurdu

15 Ocak 2017

Nijerya'nın Bonny Limanı'ndan Marmara Ereğlisi'ne giden Bermuda Adaları bayrakları, 115 bin 995 groston ağırlığındaki ve 299 metre uzunluğundaki "LNG Bonny" isimli LNG isimli sıvılaştırılmış doğalgaz tankeri, bugün sabah saatlerinde Çanakkale Boğazı'na girdi.

Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8'in Görselleri Sızdırıldı!
Telefonun alt ve üst çerçevelerinin ince olduğunu ve kenarların kavisli olacağını tekrar söylememize gerek yok. Samsung, bu yıl yeni akıllı telefon modellerini tanıttıktan sonra satışa sunmuştu.

Nijerya'dan yola çıkan ve Marmara Ereğlisi'ne gitmekte olan dev transit gemisi Çanakkale Boğazından geçişi sırasında, boğaz trafiğine engel oldu.

Fitch, ay sonunda Türkiye'nin notunun düşürülme riski olduğunu açıkladı
Piyasaları o tarihte etkileyen ise "Durağan" olan not görünümünü ise negatife çevirmesi olmuştu. Merkez Bankası'nın bu kararından sonra Cumhurbaşkanlığı Küllliyesi'nde 34.

Gemiye, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne ait "Kurtarma-4" ve '"Kurtarma-10"' römorkörleri refakat etti. Dev LPG gemisinin boğazı aşması ardından, transit gemi geçişleri yeniden başladı.

Anadolu Üniversitesi AÖF Final Sınavları Başlıyor! Açıköğretim Fakültesi Sınav Giriş Belgesi
Her yanlış cevapta kaç puan gidecek? Bu sistem çerçevesinde yanlış yapılan bir soru, öğrenciye 0,25 puan olarak mal olacak. Haftaiçi kar yağışı etkisini gösterirken, cuma günündende sonra kar etkisini azaltıyor, hava sıcaklığı artıyor.