Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Esra Erol'la Zuhal Topal'ın Hanife'sinden şok üstüne şok - Unutamadım

Esra Erol'la Zuhal Topal'ın Hanife'sinden şok üstüne şok - Unutamadım

15 Ocak 2017

Tartışmalara neden olan Hanife yine yeniden gündem olmayı başardı. Şimdi merak edilen ise Serkan'ın Hanife'ye ne cevap vereceği oldu. Talibi ile çaya çıkan Serkan, karar için geri stüdyoya geldi. Bir süre önce yollarını ayıran adaylar tekrar karar anı için karşı karşıya geldi.

Popüler gelin adayı Hanife açıklama yapacağını söyleyerek, bir dönem aşk yaşadığı Serkan'a halâ aşık olduğunu itiraf etti. Yakışıklı damat adayı Serkan'da Hanife'nin aşk ilanı karşısında şok oldu.

Huawei P8 Lite'ın Özellikleri ve Fiyatı!
P8 Lite 3GB RAM ve 16GB genişletilebilir dahili depolama alanı ile desteklenmiş. Huawei P8 Lite 2017 ocak ayı sonunda bazı Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak.

Ona haksızlık yaptım Serkan'ı unutamadım! Hanife Serkan artık taliplerini kabul etmemesini istediğini söyledi. Hanife'nin bu aşk itirafı karşısında kafası karışan damat adayı Serkan bu konuyu hafta sonu düşünmek istediğini söyledi. Daha önceden Serkan, Hanife'ye talip gelmiş, ikilinin görüşmesi haftalarca sürmüştü.

Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal " la prgramının adeta reyting koruyucusu olan Hanife, yeni bir aşka yelken açtı. Çünkü gelin adayı Hanife bir zamanlar aday olduğu Serkan'a aşkı ilan etmiş ve stüdyodaki herkes şaşkına dönmüştü.

Bitlis'ten acı haber geldi; 2 asker şehit
PKK terör örgütüne yönelik yapılan operasyon ve çıkan çatışma sonrasında iki askerin şehit olmasıyla ilgili Bitlis Valiliği açıklama yaptı.

Evlendirme programlarında yaşananlar magazin manşetlerini süslemeye devam ediyor.

Zuhal Topal Dilek İnstagram adresini yapım şirketinin resmi adreslerini paylaşıma açtığı zaman sizinle paylaşacağız bunun dışında gerek twitter gerekse facebook adresini özel hayatın gizliliğine olan saygımızdan dolayı sizlerle paylaşamıyoruz bunun dışındaki tek önerimiz size arama motorlarını kullanmanız olacaktır.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan ABD'ye terör tepkisi
Kalın, bu açıklama ile ABD'nin terör örgütlerini meşrulaştırmaya çalıştığını ve bunun kabul edilemez bir durum olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediğini terör bir gün gelir sizi vurur...

Esra Erol'la Zuhal Topal'ın Hanife'sinden şok üstüne şok - Unutamadım