Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8'in Görselleri Sızdırıldı!

Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8'in Görselleri Sızdırıldı!

15 Ocak 2017

Samsung, bu yıl yeni akıllı telefon modellerini tanıttıktan sonra satışa sunmuştu. Resmi olarak Samsung tarafından doğrulanmamış olsa da güvenilir kaynaklara dayandırılan haberlere göre Mobil Dünya Kongresi 2017'de (MWC 2017) tanıtılacağı bildirildi.

Galaxy S8 Yine Bir Kılıf Sayesinde Göründ
Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8'in Görselleri Sızdırıldı!

"Samsung Galaxy A3 (2017) akıllı telefon 4.7" 1280x720 piksel HD ekran ile gelirken, diğer özellikler ise 1.6Ghz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemcili yonga seti, 2GB sistem belleği, 16GB dahili veri kapasitesi, 13MP arka kamera, 8MP ön kamera, 2.350mAh batarya olmakta.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan ABD'ye terör tepkisi
Kalın, bu açıklama ile ABD'nin terör örgütlerini meşrulaştırmaya çalıştığını ve bunun kabul edilemez bir durum olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediğini terör bir gün gelir sizi vurur...

2017 model Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 telefonlar Asya ve Avrupa marketlerinde kullanıcılarıyla buluşmak için Ocak sonunu beklerken, Rusya'daki elektronik mağazalarında cihazları satın aldıklarını rapor eden çok sayıda kullanıcı ortaya çıktı. İngiliz aksesuar "atölyesi" MobileFun, bugün Galaxy S8 edge'in Olixar kılıflı render'larını paylaştı. Telefonun alt ve üst çerçevelerinin ince olduğunu ve kenarların kavisli olacağını tekrar söylememize gerek yok.

Fransa'da Patlama Sesi Paniğe Neden Oldu
Meydana gelen patlama sesine benzeyen sesi bomba sanan Marsilyalılar büyük paniğe kapıldı . Daha sonra bunun 15 Temmuz menfur darbe girişimine hazırlık olduğu ortaya çıkmıştı.

Yayınlanan iki farklı Samsung Galaxy S8 render görselleri, daha önce gelen Galaxy S8 tasarım bilgileri ve en son kısa bir süre önce gelen Samsung Galaxy S8 sızıntı fotoğraflarından yola çıkarak hazırlanmış gibi görünüyor.

THY uçağı Kahire üzerinden geri döndü
Yolcu kabın ekibi tarafından sakinleştirilmeye calışılmış fakat yolcu kabin ekibini ve yolcuları darp etmeye devam etmiştir. Slovenyalı yolcunun diğer yolculara saldırdığı, koltuk kenarını ve kumandayı kırdığı belitildi.

Galaxy S8'e ait kılıfların internete sızmasının ardından bu kez internette satışa çıkarılan bir Galaxy S8 kılıfıyla karşı karşıyayız.

Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8'in Görselleri Sızdırıldı!