Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » İşte Kim Milyoner Olmak İster'den alacağı ücret!

İşte Kim Milyoner Olmak İster'den alacağı ücret!

15 Ocak 2017

Selçuk Yöntemin geçtiğimiz günlerde programdan ayrılacağını açıklaması üzerine, yerine 1 yıldır ekranlardan uzak olan Murat Yıldırım ile anlaşıldı.

Spotify'dan Obama'ya 'cazip' iş teklifi: 'Müzik listeleri başkanı' olmaya ne dersiniz?
Spotify CEO'su Daniel Ek , Twitter hesabından Obama'ya yönelik paylaştığı "Spotify'da bir işle ilgilendiğini duydum". Resmen başkanlığı bırakacak olan Obama için Spotify'dan başka bir "başkanlık" şeklinde iş teklifi geldi.

TRT 1'de bir dizisi başlayacak olan Selçuk Yöntem'in Kim Milyoner Olmak İster sunuculuğunu neden bıraktığı bilinmez ama koltuğu devralan Murat Yıdırım'ın ayda 150 bin lira kazanacağı iddia ediliyor. Ünlü oyuncunun aylık 150 bin TL alacağı öğrenildi.

ABD: Türkiye ve Rusya bizi davet etmedi
Cenevre'de devam eden Kıbrıs görüşmeleri konferasından sonra gazetecilere konuşan bakan, "Kimse ABD'nin rolünü yadsıyamaz. Suriye sorununun çözülmesi için Astana'da gerçekleştirilecek zirve, Türkiye ve Rusya'nın öncülüğünde düzenlenecek.

Son olarak Gecenin Kraliçesi dizisiyle izleyici karşısına çıkan Yıldırım, başrolünü üstlendiği dizide bölüm başına 45 bin TL almıştı.

Son 15 Yılın ÖSYM Sınavlarına Soruşturma
Savcılık , KPSS'de FETÖ " nün soruları nasıl sızdırdığını belirledi. İnceleme derinleştikçe birçok sınavda soruların önceden sızdırıldığı veya sorulara nüfuz edildiği anlaşıldı.

25 Aralık'ta Fas'lı güzel İmane Elbani ile evlenen Murat Yıldırım'ın kariyeri yarışma programı ile devam ediyor. " adlı bilgi yarışmasının sunucu koltuğunda oturan Kenan Işık, 2014 yılında spor salonun saunasından çıkarken ayağı kaymış ve yere düşmüştü". Kenan Işık'ın yerine sırasıyla Zafer Ergin, İlber Ortaylı, Halil Ergün, Behzat Uygur ve Haluk Bilginer gibi ünlü isimler oturdu. Gazetenin haberine göre Kim Milyoner Olmak İster yarışma programını ünlü oyuncu Murat Yıldırım sunacak. 2014 Eylül ayından bu yana ise Selçuk Yöntem sunuculuk yaptı. Programı ilk gününden itibaren sunmaya başlayan Kenan Işık, tam 14 yıl boyunca yarışmanın sunuculuğunu yaptı.

İşte Kim Milyoner Olmak İster'den alacağı ücret!