Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Donan Porsuk Çayına Düşen İki Çocuk Boğuldu

Donan Porsuk Çayına Düşen İki Çocuk Boğuldu

16 Ocak 2017

Biliyorsunuz ki bu yıl kış kendini iyi gösterdi. Aynı zamanda yağan kar yağışı ve soğukların etkisiyle göller ve çaylarda buz tutmuş durumda. Gündoğdu Mahallesi'ndeki Kent Park'tan bir kolu geçen Porsuk Çayı'nın bir kısmı donmuş durumda ve bu donan çaydan bugün kötü bir haber geldi. Batuhan Güldoğan ile arkadaşı Alican Türk buz tutan Porsuk Çayı'nın üzerinde tek bisiklete binerek dolaşmaya başladı.

Fitch, ay sonunda Türkiye'nin notunun düşürülme riski olduğunu açıkladı
Piyasaları o tarihte etkileyen ise "Durağan" olan not görünümünü ise negatife çevirmesi olmuştu. Merkez Bankası'nın bu kararından sonra Cumhurbaşkanlığı Küllliyesi'nde 34.

Üzeri buz tutmuş olan Porsuk Çayında bisikleti ile gezmekte olan iki çocuk, kırılna buz kütlesi ile birlikte çaya düştü. Durumu görenler durumu yetkililere bildirirken olay yerine gelen AKUT, DAK, itfaiye ve sağlık ekipleri, çocukları sudan çıkarmak için çalışma başlattı. Ekipler, bir süre buzun altında kalan çocukları kıyıya çıkardı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırılan iki çocuğun cansız bedenine otopsi yapılacak.

Esra Erol'la Zuhal Topal'ın Hanife'sinden şok üstüne şok - Unutamadım
Popüler gelin adayı Hanife açıklama yapacağını söyleyerek, bir dönem aşk yaşadığı Serkan'a halâ aşık olduğunu itiraf etti. Hanife'nin bu aşk itirafı karşısında kafası karışan damat adayı Serkan bu konuyu hafta sonu düşünmek istediğini söyledi.

Bisikletteki iki arkadaştan biri buz kırıldığında suya düşerken, diğerinin de buz kütlesine tutunarak suyun üzerinde kalmaya çalıştığı öğrenildi Can simidi atılan çocuk bir süre simide tutundu ancak sonrasında da dayanamayarak suya düştü.

Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8'in Görselleri Sızdırıldı!
Telefonun alt ve üst çerçevelerinin ince olduğunu ve kenarların kavisli olacağını tekrar söylememize gerek yok. Samsung, bu yıl yeni akıllı telefon modellerini tanıttıktan sonra satışa sunmuştu.

Donan Porsuk Çayına Düşen İki Çocuk Boğuldu