Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Ocak Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Açıklandı

Ocak Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Açıklandı

16 Ocak 2017

Milli Piyango 14 Ocak 2017 Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve sorgulama haberimizde. Dakikalar önce Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan 14 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında kazanan numaralar hangileri oldu. 14 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Sayısal Loto çekilişi ile ilgili tüm detayları haberimizden bulabilir, 1053. hafta sonuçlarına MPİ sorgulama ekranından ulaşabilirsiniz. Milli Piyango İdaresince (MPİ) düzenlenen Sayısal Loto oyununun Bin 53'üncü hafta çekilişinde kazanan numaralar 5, 26, 29, 34, 35 ve 36 olarak belirlendi.

Sayısal Loto 49 rakam arasından 6 rakam seçilerek oynanır.

Sayısal Loto'nun geçen çekilişinde 6 bilen çıkmayınca, 3 milyon 814 bin 504 lira 16 kuruş ikramiye devretti. Geçen hafta gerçekleştirilen sayısal loto çekilişinde 6 bilen çıkmadı ve ikramiye üçüncü kez devretti.

Diğer iikramiye dağılımı ise şöyle oldu: 4 bilen 8 bin 569 kişi 80 lira 60'ar kuruş, 3 bilen 169 bin 223 kişi 11 lira 45'er kuruş kazandı.

İşte Kim Milyoner Olmak İster'den alacağı ücret!
Kenan Işık'ın yerine sırasıyla Zafer Ergin, İlber Ortaylı , Halil Ergün, Behzat Uygur ve Haluk Bilginer gibi ünlü isimler oturdu. Programı ilk gününden itibaren sunmaya başlayan Kenan Işık , tam 14 yıl boyunca yarışmanın sunuculuğunu yaptı.

Henüz reşit olmayan 18 yaşın altındakiler, Sayısal Loto 6/49 oynayamazlar.

Çekilişte, 3 milyon 591 bin 585 lira 15 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Sayısal Loto sonuçları her Cumartesi saat 21:30′da açıklanır. Hasılattan kamuya KDV olarak 2 milyon 272 bin 593 lira 89 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak da 1 milyon 269 bin 707 lira 1 kuruş aktarılacak.

Sayıların yarısını tek, Yarısını Çift Sayılardan seçmektir. Bir teoriye göre, sayıların yarısını tek yarısını ise çift sayı olarak tercih ederseniz şansınız yüzde 4 oranında artmaktadır. Devir ikramiye miktarını katladığından, katılımcı sayısını da arttıracak ve sonraki haftanın büyük ikramiye miktarı da bununla doğru orantılı olarak artacaktır. 3 haftadır devreden ikramiyede bu akşam da 6 bilen olmadı.

Ahmet Türk Elazığ'a nakledildi
Türk'ün Elazığ'a sevk edildiği, CHP heyetinin ziyaret etmek istemesiyle ortaya çıktı. Elazığ T Tipi Cezaevi, son günlerde baskı ve işkence iddialarıyla gündeme gelmişti.

Sayıların yarısını tek, Yarısını Çift Sayılardan seçmektir.

Sayısal lotonun çok basit oynanması ve tamamen şans ile alakalı olmasından çok tercih edilme nedenleri arasında olmuştur. Bunun küçük bir olasılık olduğunu düşünmeyin. Aynı kuponu her hafta ısrarla oynamaktır. Sadece altı sayıyı da doğru tahmin edenler büyük ikramiyenin sahibi olur. Yapılan bir çok araştırma bazı modellerin rastlantısal da olsa diğerlerine oranla daha çok çalıştığını göstermektedir. Talihli kupon İstanbul / Sarıyer'den yatırılmıştır.

Şans Topu 5+1 oynanışı: Bu oyun iki farklı sayı kümesi içerisinden belirlenen sayıda numara seçilerek oynanır. İlgili Sayısal Loto çekilişinde çıkan sayılar 5-11-24-29-41-45'tir.

Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8'in Görselleri Sızdırıldı!
Telefonun alt ve üst çerçevelerinin ince olduğunu ve kenarların kavisli olacağını tekrar söylememize gerek yok. Samsung, bu yıl yeni akıllı telefon modellerini tanıttıktan sonra satışa sunmuştu.

Ocak Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Açıklandı