Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Saffet Sancak'ın eşi intihar girişiminde bulundu

Saffet Sancak'ın eşi intihar girişiminde bulundu

16 Ocak 2017

Eşi intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı İstanbul'a geldi. Başına ateş ederek intihara teşebbüs eden Hülya Sancaklı'nın acı haberini TBMM Genel Kurulu'ndaki anayasa değişikliği teklifinin 12. İstanbul'da kendini vuran Hülya Sancaklı'nın Beylikdüzü'nde özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı ve sağlık durumunun ciddi olduğu açıklanmıştı.

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'nın İstanbul'da bulunan eşi Hülya Sancaklı intihar girişiminde bulundu.

Saffet Sancak'ın eşi intihar girişiminde bulundu
Saffet Sancak'ın eşi intihar girişiminde bulundu

İstanbul'a gitmek için uçak bulamayan Sancaklı'ya Başbakan Binali Yıldırım'ın Başbakanlık uçağının tahsis edildiği belirtildi.

Acı haberi eski MHP milletvekili Sinan Oğan Twitter'dan duyurdu. Ameliyat; hastanemiz Nöroşiruriji Kliniği Başkanı, Beyin Sinir Cerrahi Uzmanı Prof.

İşte Kim Milyoner Olmak İster'den alacağı ücret!
Kenan Işık'ın yerine sırasıyla Zafer Ergin, İlber Ortaylı , Halil Ergün, Behzat Uygur ve Haluk Bilginer gibi ünlü isimler oturdu. Programı ilk gününden itibaren sunmaya başlayan Kenan Işık , tam 14 yıl boyunca yarışmanın sunuculuğunu yaptı.

"Ameliyatta gerekli kanamalar durduruldu, beyin koruyucu önlemler alındı". Ameliyat bitti, yoğun bakıma alındı. Bundan sonra beyindeki basıncı düşürmek için tıbbi uygulama devam edecek. Ameliyatın ardından Hülya Sancaklı, yoğun bakım ünitesine alındı. Saffet Sancaklı nerede doğdu, hangi takımlarda oynadı, siyasete ne zaman girdi?

İstanbul Valisi Vasip Şahin de hastaneye gelerek, yetkililerden bilgi aldı. Sırasıyla Kültürspor, Vefa, Beşiktaş, Eskişehirspor, Konyaspor, Sarıyer, Kocaelispor, Galatasaray, Kocaelispor, Fenerbahçe, Konyaspor'da forvet mevkiinde oynadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika erken seçim açıklaması
Bundan sonraki süreç de temenni ederiz ki çok daha sakin bir havada ve demokrasinin adabına uygun bir şekilde devam etsin. Cumhurbaşkanı Erdoğan , "Laiklikle, hayat biçimleriyle bir sorunumuz olmamışsa bundan sonra niye olsun".

Futbolculuktan sonra Sancaklı Menajerlik şirketini kurup Türkiye'de yerleşik ilk FIFA Lisanslı futbolcu menajeri olarak spor kariyerine bir yenisini ekledi.

Aynı sene UEFA Asbaşkanı Sayın Şenes Erzik Bey'in yönlendirmesi ve isteğiyle dünyada 250 kişide olan ve Türkiye'de ilk olan FIFA Futbolcu Menajerliği Lisansını aldı. İstanbulspor'un sportif danışmanlığını yaptı. Sancaklı şu an MHP'nin Kocaeli milletvekilidir.

İşte Fırat Kalkanı'nda etkisiz hale getirilen terörist sayısı
Gün içinde, karadan ve havadan icra edilen harekat kapsamında toplam 41 DEAŞ terör örgütü mensubu etkisiz hale getirilmiştir. TSK, Suriye'de 4,5 aydır devam eden Fırat Kalkanı Harekatı'nda 2085 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Saffet Sancak'ın eşi intihar girişiminde bulundu