Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Ünlü spiker Caner Karaer'e İETT otobüsü çarptı

Ünlü spiker Caner Karaer'e İETT otobüsü çarptı

16 Ocak 2017

Olay, Şehit Mithat Yılmaz Caddesi üzerinde meydana geldi. Haber spikerliği yapan Caner Karaer'e aynı istikamet üzerinde yürüyüş yaparken yolculuk halinde olan İETT otobüsü Caner Karaer'e çarptı.

Haber spikeri Caner Karaer, Sarıyer'de geçirdiği trafik kazasında ölümden döndü.

E-Okul Karne Notlarını Öğrenme İşlemi (Takdir Teşekkür Hesaplama)
E Okul'dan veliler hangi sorgulamaları yapıyor? Tam güvenlik için kimlikten sorulan bu sorular güncelleşir. Ortalamasını aldığınız tüm notları birbirleri ile toplayın ve çıkan sonucu kaç dersiniz var ise ona bölün.

Çarpmanın etkisiyle yola savrulan Kararer, başını yere vurdu. Kararer ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.

Caner Karaer'in eniştesi olduğunu ifade eden Mesut Okutan, "İç kanama nedeniyle ameliyata alınmış hemen".

İstanbul'da okullar tatil mi? İşte okulların kar tatili ilan edildiği iller
Edirne'de, olumsuz hava şartları nedeniyle il genelindeki okullarda eğitime 1 gün daha ara verildiği bildirildi. Meteоrоlоji verilerine göre Edirne'de en yüksek kаr kalınlığı 1963 yılında 50 santim оlarak ölçüldü.

Beyninde kanama oluşan Karaer'in ameliyatının sona erdiği, ameliyata giren doktorun beyindeki kanamanın durdurulduğu, ameliyatın iyi geçtiği bilgisini paylaştığı haber veriliyor.

Ardından Show TV'ye geçerek Burçin Şimşek'le birlikte Sabah Haberleri ve Gül Akman'la birlikte 60 Dakika programını sundu.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Bölüm Fragmanı 20 Ocak Cuma | Hd izle
Kösem, meselenin kapandığını düşünürken yaşanan korkunç bir olay sayesinde Sultan Murat her şeyi öğrenir. Farya bu girişimlerden haberdar olunca Kösem Sultan'ın karşısında çıkar.

Ünlü spiker Caner Karaer'e İETT otobüsü çarptı