Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Android Essential telefon özellikleri sızdırıldı Mobil

Android Essential telefon özellikleri sızdırıldı Mobil

18 Ocak 2017

Rubin'in akıllı telefon pazarına adım atacak olan yeni cihazının, geçtiğimiz ay Geekbench'te benchmark testinin gerçekleştirildiği görüldü.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Bölüm Fragmanı 20 Ocak Cuma | Hd izle
Kösem, meselenin kapandığını düşünürken yaşanan korkunç bir olay sayesinde Sultan Murat her şeyi öğrenir. Farya bu girişimlerden haberdar olunca Kösem Sultan'ın karşısında çıkar.

Android mimarı Andy Rubin'in kurmuş olduğu Essential Products Inc. tarafından üst seviye bir akıllı telefon geleceğine dair detayları sizlerle paylaşmıştık. Bu, 40 çalışandan oluşan küçük bir şirkettir ve birçoğu daha önce Apple, Samsung ve Google için emekli olmuş kişilerden oluşuyor. Cihazın büyük ve kavisli bir ekranla, amiral gemisi düzeyinde teknik özelliklere sahip olduğu iddia edildiği için ilgi çekici geliyor. Cihazın bir prototipinin 5.5 inçlik bir ekranı olduğu belirtilirken, Essentials akıllı telefonda, Apple 3D Touch'a benzer bir özellik test edildiği yönünde söylentiler de geliyor. Essential FIH-PM1 adlı bir model test için Geekbench sitesini ziyaret etmiş ve sonuçlar telefonun Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çalıştığını gösteriyor. Bu, Rubin'in yepyeni bir platformu piyasaya çıkmasını bekleyen bazıları şaşırtabilir.

Galaxy S8 Edge ve Galaxy S8'in Görselleri Sızdırıldı!
Telefonun alt ve üst çerçevelerinin ince olduğunu ve kenarların kavisli olacağını tekrar söylememize gerek yok. Samsung, bu yıl yeni akıllı telefon modellerini tanıttıktan sonra satışa sunmuştu.

8 çekirdekli ve testte 1.9 GHz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon 835'ten gücünü alan Essential akıllı telefonu 4 GB RAM'e sahip. Ünite içinde 4GB RAM bulunan kriter testin içerisinde göründü. Cihaz, tek çekirdekte 1844 ve çok çekirdekte ise 5426 skoruna ulaşmış durumda. Hali hazırda Essential FIH-PM1 adında geçen FIH kısmının açılımının Foxconn International Holdings olduğunu belirtelim. Bakalım bu yeni telefon projesi yine büyük bir başarı hikayesi getirecek mi?

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Açıklama Yaptı!
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, gazetecilerin,"Mersin ve Antalya'da seracıların yağan kar ve doludan dolayı afet yardımı beklentisi var.

Android Essential telefon özellikleri sızdırıldı Mobil