Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Nijerya Mülteci Kampını Hedef Aldı

Nijerya Mülteci Kampını Hedef Aldı

18 Ocak 2017

Jetlerin kuzeydeki Borno eyaletinde bulunan mülteci kampının yanlışlıkla bombalandığını doğruladı.

ABD'nin müstakbel başkanı Trump, Rusya'ya yaptırımları kaldırabilir
ABD'nin müstakbel başkanı, Rusya lideri Vladimir Putin'le de görüşmek istediğini söyledi. Trump'ın Rusya'ya karşı tutumu Washington'da tedirginlik yaratıyor.

Reuters'de yer alan habere göre Nijerya hükümeti yaptığı açıklamada radikal İslamcı Boko Haram örgütüne karşı görevde olan Nijerya Hava Kuvvetleri'ne ait bir savaş uçağının, 'yanlışlıkla' bir sığınmacı kampını bombaladığını belirtti.

Android Essential telefon özellikleri sızdırıldı Mobil
Bu, 40 çalışandan oluşan küçük bir şirkettir ve birçoğu daha önce Apple, Samsung ve Google için emekli olmuş kişilerden oluşuyor. Hali hazırda Essential FIH-PM1 adında geçen FIH kısmının açılımının Foxconn International Holdings olduğunu belirtelim.

Konuyla ilgili Nijerya ordusu açıklamayı General Gen Lucky Irabor yaptı.

Ocak Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Açıklandı
Bir teoriye göre, sayıların yarısını tek yarısını ise çift sayı olarak tercih ederseniz şansınız yüzde 4 oranında artmaktadır. Sayısal lotonun çok basit oynanması ve tamamen şans ile alakalı olmasından çok tercih edilme nedenleri arasında olmuştur.

Mülteci kampının bombalanmasının ardından aralarında doktorlar ve yetkili görevlilerinde olduğu yüzlerce insan hayatını kaybetti. Ülkenin kuzeydoğusunda yaşayan Nijeryalılar daha önce de ordunun sivil yerleşim yerlerini hedef aldığını bildirmişti.

Nijerya Mülteci Kampını Hedef Aldı