Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Android Wear 2.0, Şubat'ta ilk olarak LG saatlere geliyor

Android Wear 2.0, Şubat'ta ilk olarak LG saatlere geliyor

19 Ocak 2017

Teknoloji meraklıları büyük bir merakla yeni modelleri beklerken, Google " ın Android Wear platformunda da bir çok yeni akıllı saat pazarda yerini alacak. Mobil cihazlarla ilgili yaptığı sızıntı haberleriyle daha önce de gündeme gelen Evan Blass'ın açıklamasına göre 9 Şubat tarihinde Android Wear 2.0 yayına sürülecek. Ancak görünüşe göre Pixel markası altında gelmesi beklenen bu akıllı saatler LG ve Google işbirliği sonunda ortaya çıkan LG Watch Sport ve Watch Style olacak.

Android Wear 2.0 güncellemesini alacak saatler arasında; Huawei Watch, Kadınlar için Huawei Watch, Moto 360 (2015), Moto 360 Sport, LG Watch Urbane 2nd Edition LTE, LG Watch Urbane, LG G Watch R, Polar M600, Casio Smart Outdoor Watch, Nixon Mission, Tag Heuer Connected, Asus ZenWatch 2, Asus ZenWatch 3, Fossil Q Wander, Fossil Q Marshal, Fossil Q Founder, Michael Kors Access Bradshaw Smartwatch ve Michael Kors Access Dylan Smartwatch bulunuyor. Yeni akıllı saat Titanium ve Dark Blue olmak üzere iki renkte geliyor.

Başbakan Binali Yıldırım Anayasa Değişikliği Hakkında Konuştu
Yaptığı açıklamada, " Ne demek satmak . "Çok ayıp bir şey, bunu söylemek haddini bilmemektir" dedi. Bu maddelerin teminatı yüce Türk milleti ve Ak Parti iktidarıdır. ayın Bahçeli ile görüşmedim.

Değiştirilebilir kayışları ile dikkat çekecek olan LG Watch Style modeli ise, 1.2 inç büyüklüğündeki OLED ekranında 360x360 piksel çözünürlük sunacak.

4 GB dahili hafıza, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı desteğinin bulunması beklenen bu saatlerin Sport versiyonu 4G desteğini de bünyesinde barındıracak.

Android Essential telefon özellikleri sızdırıldı Mobil
Bu, 40 çalışandan oluşan küçük bir şirkettir ve birçoğu daha önce Apple, Samsung ve Google için emekli olmuş kişilerden oluşuyor. Hali hazırda Essential FIH-PM1 adında geçen FIH kısmının açılımının Foxconn International Holdings olduğunu belirtelim.

Geçen sene Google'ın Android Wear 2.0'ı I/O'da tanıtmasından bu yana sekiz ay geçti ve nihayet resmi bir çıkış tarihi var.

Ocak Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları Açıklandı
Bir teoriye göre, sayıların yarısını tek yarısını ise çift sayı olarak tercih ederseniz şansınız yüzde 4 oranında artmaktadır. Sayısal lotonun çok basit oynanması ve tamamen şans ile alakalı olmasından çok tercih edilme nedenleri arasında olmuştur.

Android Wear 2.0, Şubat'ta ilk olarak LG saatlere geliyor