Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Klasik Vine Tarih Oldu, Yerine Vine Camera Geçti!

Klasik Vine Tarih Oldu, Yerine Vine Camera Geçti!

19 Ocak 2017

İşte beklenen durum gerçek oldu.

Esra Erol'la Zuhal Topal'ın Hanife'sinden şok üstüne şok - Unutamadım
Popüler gelin adayı Hanife açıklama yapacağını söyleyerek, bir dönem aşk yaşadığı Serkan'a halâ aşık olduğunu itiraf etti. Hanife'nin bu aşk itirafı karşısında kafası karışan damat adayı Serkan bu konuyu hafta sonu düşünmek istediğini söyledi.

Vine için daha önce duyurulan kapatma tarihi nihayet geldi.

Ünlü spiker Caner Karaer'e İETT otobüsü çarptı
Ardından Show TV'ye geçerek Burçin Şimşek'le birlikte Sabah Haberleri ve Gül Akman'la birlikte 60 Dakika programını sundu. Caner Karaer'in eniştesi olduğunu ifade eden Mesut Okutan, "İç kanama nedeniyle ameliyata alınmış hemen".

Vine'dan farklı olarak kullanıcıların galerilerindeki birkaç videoyu aktarmalarına veya ön - arka kamerayla yeni çektikleri bir videoyu 6 saniyelik tekrarlayan videolara dönüştürüp paylaşmalarına imkan tanıyor. Artık bizimle beraber Vine Camera olacak. Twitter video paylaşım servisi Vine, kullanıcıların içeriğini servisten indirebildikleri son günü işaretleyerek, sosyal ağın kapılarını resmen kapatıyor. Bu bakımdan Vine için masaüstü sitesinden bile yedeklerinizin uzun süre kalmayacağı kesin. 6 saniyelik yaratıcı videolar çok eğlenceli olsa da uygulanan yanlış politika ve Instagram'ın da bu alana girmesiyle Vine hızlı yükselişin ardından hızlı bir inişle dibi gördü diyebiliriz. Bunla beraber uygulama AF odaklama ve hayalet araç ile taslak desteğini de kullanıcılarına sunmakta.

CHP 5. maddenin oylamasına katılmama kararı aldı
TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, milletvekillerini uyararak, milletvekillerinin bulundukları gruba dönmeleri için istekte bulundu. Yedinci madde için 482 milletvekili oy kullanırken, teklif 340 kabul, 136 ret, dört boş, iki geçersiz oyla kabul edilmişti.

Eski Vine, kendisini otomatik olarak güncelleyecek ve uygulamanın telefonunuzdaki adı değişirken, yeni özellikler kullanıma açılacak. Şuan için uygulamanın aktif olduğunu belirtelim.

Klasik Vine Tarih Oldu, Yerine Vine Camera Geçti!