Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Klasik Vine Tarih Oldu, Yerine Vine Camera Geçti!

Klasik Vine Tarih Oldu, Yerine Vine Camera Geçti!

19 Ocak 2017

İşte beklenen durum gerçek oldu.

Esra Erol'la Zuhal Topal'ın Hanife'sinden şok üstüne şok - Unutamadım
Popüler gelin adayı Hanife açıklama yapacağını söyleyerek, bir dönem aşk yaşadığı Serkan'a halâ aşık olduğunu itiraf etti. Hanife'nin bu aşk itirafı karşısında kafası karışan damat adayı Serkan bu konuyu hafta sonu düşünmek istediğini söyledi.

Vine için daha önce duyurulan kapatma tarihi nihayet geldi.

Android Wear 2.0, Şubat'ta ilk olarak LG saatlere geliyor
Geçen sene Google'ın Android Wear 2 .0'ı I/O'da tanıtmasından bu yana sekiz ay geçti ve nihayet resmi bir çıkış tarihi var. Yeni akıllı saat Titanium ve Dark Blue olmak üzere iki renkte geliyor.

Vine'dan farklı olarak kullanıcıların galerilerindeki birkaç videoyu aktarmalarına veya ön - arka kamerayla yeni çektikleri bir videoyu 6 saniyelik tekrarlayan videolara dönüştürüp paylaşmalarına imkan tanıyor. Artık bizimle beraber Vine Camera olacak. Twitter video paylaşım servisi Vine, kullanıcıların içeriğini servisten indirebildikleri son günü işaretleyerek, sosyal ağın kapılarını resmen kapatıyor. Bu bakımdan Vine için masaüstü sitesinden bile yedeklerinizin uzun süre kalmayacağı kesin. 6 saniyelik yaratıcı videolar çok eğlenceli olsa da uygulanan yanlış politika ve Instagram'ın da bu alana girmesiyle Vine hızlı yükselişin ardından hızlı bir inişle dibi gördü diyebiliriz. Bunla beraber uygulama AF odaklama ve hayalet araç ile taslak desteğini de kullanıcılarına sunmakta.

İşte Kim Milyoner Olmak İster'den alacağı ücret!
Kenan Işık'ın yerine sırasıyla Zafer Ergin, İlber Ortaylı , Halil Ergün, Behzat Uygur ve Haluk Bilginer gibi ünlü isimler oturdu. Programı ilk gününden itibaren sunmaya başlayan Kenan Işık , tam 14 yıl boyunca yarışmanın sunuculuğunu yaptı.

Eski Vine, kendisini otomatik olarak güncelleyecek ve uygulamanın telefonunuzdaki adı değişirken, yeni özellikler kullanıma açılacak. Şuan için uygulamanın aktif olduğunu belirtelim.

Klasik Vine Tarih Oldu, Yerine Vine Camera Geçti!