Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Apple ve Samsung Liderlik Yolunda!

Apple ve Samsung Liderlik Yolunda!

02 Şubat 2017

Apple'ın satışları ise % 21 oranında düştü. Gelelim akıllı telefon satışlarında yaşanan rekabete. Samsung Apple rekabetinde son durum ne?

Geçtiğimiz sene özellikle 3 Çinli akıllı telefon üreticisi, sundukları modellerle büyük başarı kazanmış ve rekor seviyede rakamlar elde ederek, global pazarda en çok satanlar listesinde üstlerde yer almıştı.

Survivor'da kim elendi işte survivor bu hafta elenen isim
Survivor 2017 yeni bölümde uyumak isteyen yarışmacılarla sohbet eden yarışmacılar arasında sert bir tartışma yaşanacak. Vücut geliştirme alanında Milli sporcu olan Denisa Gültekin, Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyon oldu.

Bu araştırma sonuçları, Apple'ın 2017 birinci çeyrek sonuçlarını açıklamasından bir gün sonra geldi. Apple, yılın dördüncü çeyreğinde 78.3 milyon iPhone sevkiyatı yaptı ve bu Samsung'a göre yaklaşık 800.000 adet daha fazla sevkiyat anlamına geliyor. Samsung ise Note 7'siz girdiği dördüncü çeyrekte 77.5 milyon akılı telefon satışı gerçekleştirdi.

Samsung, 2016'nın 4. çeyreğine rağmen yıl boyunca, Apple'ın 215 milyon adet olan iPhone sevkiyatına karşılık 309 milyon akıllı telefon sevkiyatında bulunmuş. Pastanın diğer büyük payını alan Apple ise 1.5 puan düşüşle yüzde 14.5 " e geriledi.

Başakşehir Adebayor ile anlaştı
Sezon başı Crystal Palace ile yollarını ayıran Adebayor'un serbest kalmış ancak kendisine takım bulamadığı biliniyordu. Başkan Göksel Gümüşdağ'ın da katıldığı imza töreninde konuşan 32 yaşındaki futbolcu, "Bana sunulan proje çok cazipti".

Üçüncü olarak Huawei %9.3 paya sahipti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ denilen şer şebekesi milletimizin eğitim konusundaki hassasiyetlerini istismar etti
Bizim medeniyetimizde ve kültürümüzdü dünyada iyi, güzel olan, faydalı olan ne varsa onu almak kullanmak geliştirmek vardır. Bu mücadelede başarılı olabilmek için her alanda var olmak, öncü olmak zorundayız zira bize yakışan budur.

Apple ve Samsung Liderlik Yolunda!