Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Apple ve Samsung Liderlik Yolunda!

Apple ve Samsung Liderlik Yolunda!

02 Şubat 2017

Apple'ın satışları ise % 21 oranında düştü. Gelelim akıllı telefon satışlarında yaşanan rekabete. Samsung Apple rekabetinde son durum ne?

Geçtiğimiz sene özellikle 3 Çinli akıllı telefon üreticisi, sundukları modellerle büyük başarı kazanmış ve rekor seviyede rakamlar elde ederek, global pazarda en çok satanlar listesinde üstlerde yer almıştı.

Trabzonspor Napoli Takımından Omar El Kaddouri İle Anlaşmaya Vardı
Arkadaşlar "El Kaddouri transferi " bir duyum değil, kesinleşmiş bir transfer bilgisidir. Yani 2 gün içerisinde ölmezse, haftaya oynayacak. "Yeterince açık sanırım." yazdı.

Bu araştırma sonuçları, Apple'ın 2017 birinci çeyrek sonuçlarını açıklamasından bir gün sonra geldi. Apple, yılın dördüncü çeyreğinde 78.3 milyon iPhone sevkiyatı yaptı ve bu Samsung'a göre yaklaşık 800.000 adet daha fazla sevkiyat anlamına geliyor. Samsung ise Note 7'siz girdiği dördüncü çeyrekte 77.5 milyon akılı telefon satışı gerçekleştirdi.

Samsung, 2016'nın 4. çeyreğine rağmen yıl boyunca, Apple'ın 215 milyon adet olan iPhone sevkiyatına karşılık 309 milyon akıllı telefon sevkiyatında bulunmuş. Pastanın diğer büyük payını alan Apple ise 1.5 puan düşüşle yüzde 14.5 " e geriledi.

Hülya Sancaklı hayatını kaybetti
Hülya Sancaklı'nın notta "Çocuklarım beni affedin" diye yazdığı öğrenildi. Saffet Sancaklı ve yakınları da hastaneye gelerek beklemeye başladı.

Üçüncü olarak Huawei %9.3 paya sahipti.

Hamit Altıntop Bundesliga'ya dönüyor
Yıldız futbolcu İspanya'da Real Madrid dışında, Almanya'da Bayern Münih ve Schalke formaları da giymişti. Galatasaray'ın sözleşmesini fesh ettiği Hamit Altıntop , Bundesliga ekibi Darmstadt 98'e imza attı.

Apple ve Samsung Liderlik Yolunda!