Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » YouTube iOS Kullanıcılarına Özel Güncelleme Getirdi

YouTube iOS Kullanıcılarına Özel Güncelleme Getirdi

06 Şubat 2017

IOS için gelen son mobil güncellemede neler var?

Kullanıcıların ileri ve geri sarma sıkıntısına böyle bir çözüm bulan YouTube, yeni özelliğini tüm mobil kullanıcılarına sundu. Dahası bu özellik sadece Youtube'un en güncel sürümde geçerli olduğu için, aşağıda yer alan "indir" tuşuna basarak, önce uygulamanızı güncellemeniz gerekli.

Asena Atalay'ın, Eski Eşi Caner Erkin'e Açtığı Rekor İcra Davasını Mahkeme Durdurdu
Caner Erkin'in avukatı Emrah Pamuk ise, icra takibinin karara aykırı düzenlenmiş olduğu gerekçesiyle mahkemeye başvurdu. Bu son icra ise Caner Erkin'i çileden çıkartmış, kendisine çok sert bir cevap vermişti.

Ancak bu tip durumları ortadan kaldırmak için YouTube uygulamalarının artık küçük ama kullanışlı bir özelliği var. Herhangi bir video izlerken ekrana iki kez hafifçe dokunduğunuzda görüntü 10 saniye ileri veya geri alınabiliyor.

Yukarıda bir fotoğrafını gördüğünüz bu özelliği kullanabilmek için telefonunuzda tam ekrana geçiş yapmanız ve ekranın en sağ ya da en sol tarafına iki kere tıklamanız gerekiyor. Böylelikle izlediğiniz videoyu rahatlıkla 10 saniye geriye veya ileriye alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İşsiz kalanlar dikkat, işsizlik maaşı için 1 ay
Son 3 yılda 600 gün prim ödeyip çalışanlar 6 ay, 900 gün çalışanlar 8 ay, 1080 gün çalışanlar 10 ay işsizlik maaşı alabiliyor. Eğer otuz günlük süre zarfında işsizlik maaşı için başvurmazsanız uygulamadan yararlanma şansınızı kaybediyorsunuz.

YouTube'un yeni özelliğine sahip olmak istiyorsanız, yeni güncellemeyi PlayStore veya App Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Yalnız bu noktada YouTube uygulaması ile Chromecast cihazları, akıllı TV'ler, oyun konsolları veya diğer cihazlara yayın yaparken videoları kilit ekranından kontrol etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Son dakika haberi… Reina saldırganının eşi dahil 11 kişi tutuklandı
Tutuklamaya sevk edilenler arasında saldırının planlamasında aktif rol oynayan Baro kod adlı İŞİD militanıda bulunuyor. Teröristin karısı Zarina N. ile ilgili çok önemli bilgiler soruşturmada ortaya çıktı.

YouTube iOS Kullanıcılarına Özel Güncelleme Getirdi