Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » YouTube iOS Kullanıcılarına Özel Güncelleme Getirdi

YouTube iOS Kullanıcılarına Özel Güncelleme Getirdi

06 Şubat 2017

IOS için gelen son mobil güncellemede neler var?

Kullanıcıların ileri ve geri sarma sıkıntısına böyle bir çözüm bulan YouTube, yeni özelliğini tüm mobil kullanıcılarına sundu. Dahası bu özellik sadece Youtube'un en güncel sürümde geçerli olduğu için, aşağıda yer alan "indir" tuşuna basarak, önce uygulamanızı güncellemeniz gerekli.

İktidarın umudu inşaatta: Yeni konut projelerinde KDV düzenlemesi
Bu düzenlemelerin diğer sektörleri de canlandıracağını söyleyen Ağbal, yaptıkları düzenlemeler konusunda bilgi verdi. Konutta KDV ve damga vergisine ilişkin Bakanlar Kurulu Kararı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Ancak bu tip durumları ortadan kaldırmak için YouTube uygulamalarının artık küçük ama kullanışlı bir özelliği var. Herhangi bir video izlerken ekrana iki kez hafifçe dokunduğunuzda görüntü 10 saniye ileri veya geri alınabiliyor.

Yukarıda bir fotoğrafını gördüğünüz bu özelliği kullanabilmek için telefonunuzda tam ekrana geçiş yapmanız ve ekranın en sağ ya da en sol tarafına iki kere tıklamanız gerekiyor. Böylelikle izlediğiniz videoyu rahatlıkla 10 saniye geriye veya ileriye alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İşsiz kalanlar dikkat, işsizlik maaşı için 1 ay
Son 3 yılda 600 gün prim ödeyip çalışanlar 6 ay, 900 gün çalışanlar 8 ay, 1080 gün çalışanlar 10 ay işsizlik maaşı alabiliyor. Eğer otuz günlük süre zarfında işsizlik maaşı için başvurmazsanız uygulamadan yararlanma şansınızı kaybediyorsunuz.

YouTube'un yeni özelliğine sahip olmak istiyorsanız, yeni güncellemeyi PlayStore veya App Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Yalnız bu noktada YouTube uygulaması ile Chromecast cihazları, akıllı TV'ler, oyun konsolları veya diğer cihazlara yayın yaparken videoları kilit ekranından kontrol etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Atatürk Havalimanın Girişinde Şüpheli Bir Araca Ateş Açıldı
Yaşanan olayla ilgili Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ile Özel Harekât Şube Müdürlüğü ekiplerine bilgi verildi. Olaya tanık olan bir taksi şoförü, şüpheli bir aracın polis noktasına geldiğini söyledi.

YouTube iOS Kullanıcılarına Özel Güncelleme Getirdi