Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Dolar ne kadar? (6 Şubat dolar fiyatları)

Dolar ne kadar? (6 Şubat dolar fiyatları)

07 Şubat 2017

Geçen haftayı düşüşle kapatan dolar, yeni haftaya da bu düşüşünü devam ettirerek başladı. Dolar, euro dışındaki sert paralar karşısında da gerileyince, Türkiye gibi gelişmekte olan piyasa para birimlerine göre de değer yitirdi. Dolar ne kadar düşer?' sorularının cevabını aramaya başladı. Gün içerisinde en düşük 3.6633 seviyesini gören dolar fiyatları; saat 14.11'de bankalararası piyasada 3.6740 seviyesinden işlem gördü.Gün içerisinde en düşük 3.9390 seviyesini gören Euro/TL ise saat 14.11 itibari ile 3.9464 seviyesini gördü. Euro, 3 Şubat'tan sonra bugün de 4,00 seviyesinin altında işlem görmeye devam ediyor. Bu verilere göre saatlik ücretlerin beklentilerin altında artış kaydetmesi sonrası kurda hızlı düşüş olmuştu.

Piyasalarda gündemin nispeten sakin olduğu bir hafta girildi. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın mevcut sıkı duruşunu koruması kapsamında Türk Lirasına desteğin de süreceği ifade ediliyor. Euro ise güne 3.97 seviyelerinden başlamıştı.

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Gönüllüler takımında münakaşa!
Survivor izleyicilerinin merakla beklediği Survivor 2017 11 bölüm 4 Şubat akşamı Tv 8 ekranlarında yayınlanacak. Bu meydana gelen kavganın başrolünü Erdi ve Elif üstlendi. 31 Ocak gecesi adaya veda eden kişi Seda oldu.

Borsa istanbul haftanın son işlem gününe yatay negatif başladıktan sonra ABD verileri ile yükselişini 88 bin seviyesi üzerine taşıdı.

Açılışta BIST 100 endeksi 732,46 puan artarken, bankacılık endeksi yüzde 1,07, holding endeksi yüzde 0,70 değer kazandı. Sektör endeksleri arasında en fazla kazandıran bankacılık olurken, tek gerileyen ise yüzde 0,07 ile spor oldu. Endeskte kayıplar gün sonuna doğru yüzde 1'e yaklaştı. Cuma günü ABD'de açıklanan tarımdışı istihdam rakamlarının ardından düşüşe geçen dolar pazartesi günü itibariyle yeni haftaya da kayıpla başladı.

Asena Atalay'ın, Eski Eşi Caner Erkin'e Açtığı Rekor İcra Davasını Mahkeme Durdurdu
Caner Erkin'in avukatı Emrah Pamuk ise, icra takibinin karara aykırı düzenlenmiş olduğu gerekçesiyle mahkemeye başvurdu. Bu son icra ise Caner Erkin'i çileden çıkartmış, kendisine çok sert bir cevap vermişti.

Analistler, ABD'de cuma günü açıklanan veri setinin tarım dışı istihdam hariç beklentileri karşılayamaması ve enflasyon baskısına ilişkin beklentileri düşürmesinin ardından küresel dolar talebinin zayıfladığını belirterek, bu hafta ABD Merkez Bankası (Fed) üyelerinin açıklamalarının takip edileceğini kaydetti. Pek, dolar ne kadar?

Maliye Bakanı referandum bütçesini açıkladı
Geçen yıl konut teslimlerindeki yüzde 18'lik KDV'nin yüzde 8'e indirildiğini belirten Ağbal, bu kampanya süresini Mart sonundan eylül sonuna uzattıklarını duyurdu.

Dolar ne kadar? (6 Şubat dolar fiyatları)