Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Çanakkale'de deprem mi oldu şiddeti kaç Ege Denizi son depremler!

Çanakkale'de deprem mi oldu şiddeti kaç Ege Denizi son depremler!

08 Şubat 2017

Artçı sarsıntılar devam ediyor. 6 Şubat'ın ilk saatlerinde 2.5 büyüklüğündeki depremin ardından, Ayvacık 05:51'de 5.5; 06:17'de 4.2; 06:51'de 5.3; 12:29'da 3.8; 12:42'de 3.8 ve 13:58'de 5.0 büyüklüğünde depremlerle sarsıldı.

Öte yandan İHA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Ayvacık'a 50 kilometre mesafedeki Yukarıköy ve Çanköy'de bazı evlerde hasarlar olduğu öğrenildi. Son yaşanan depremlerin tam listesini haberimizde bulabilirsiniz.

Prof. Ercan, "Ayvacık, Babakale kırıkları boyunca deprem yığılması olmuştu".

Çanakkale'de 5,3 şiddetindeki deprem korku dolu anlar yaşattı.

Kısmetse Olur 351. bölüm 7 Şubat fragmanında Adnan'dan şok hamle
Aşklarının başladığı Kısmetse Olur'da daha önce de konuk olarak gelen çift bebek müjdesiyle herkesin yüzünü güldürmüştü. Bu karar üzerine gelinler evinden Gamze Taşkın ile Damatlar evinden Barış Gülbetekin , programa veda eden iki isim oldu.

AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı ise depremin büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladı.

Çanakkale'de bugün çok sayıda deprem meydana geldi.

Bu depremi, aynı bölge ve büyüklükte olan saat 13.58'deki deprem izledi.

İlk depremin ardından aynı noktada 4.2 büyüklüğünde ikinci bir sarsıntı daha oldu. Yaşanan depremlerin ardından vatandaşlar kendilerini sokaklara atarken büyük panik yaşandı. Çanakkale Sağlık İl Müdürlüğü tarafından 12 köydeki gebeler, yeni doğum yapan ve küçük çocuğu bulunan kadınlar Ayvacık Devlet Hastanesi ile Ayvacık Yabancılar Geri Gönderme Merkezi'ne yerleştirildi.

Trump: ABD sanki çok mu masum?
Röportajın bir kısmı internette paylaşılınca şimdiden gündem olurken, Trump önemli konulara değiniyor. Trump'ın Putin hakkındaki olumlu sözlerinin ardından röportajı yapan O'Reilly, " Ama o bir katil ".

Saat ve konumlar ile derinlik kilometresi şu şekildedir: 07.17'de 4.2 km derinlikte 4.2 olarak ölçüldü. Sarsıntının merkez üssü Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi açıkları.

Gece saat 02.00 sularında Çanakkaleli pek çok sosyal-medya kullanıcısı ürkütücü derecede bir sallantı yaşadıklarını iddia etti. Bilindiği üzere İstanbul " da olması beklenen ' Büyük İstanbul Depremi " ne sebebiyet verecek olan Kuzey Anadolu Fay Hattı, Türkiye'nin büyük fay hatlarından biri. Çanakkale'de 15 Ocak'ta deprem mi oldu?

Uzunca süre devam eden iddiaları Kandilli Rasathanesi doğruladı. Deprem Bursa ve İstanbul dahil birçok çevre illerden hissedildi.

Aleyna'nın notları düştü, öğretmeniyle kavga etti
Karara uyup tüm derslerden yeniden sınava giren genç şarkıcı, daha düşük notlar gelince sınıf öğretmeniyle kavga etti . Genç şarkıcı Aleyna Tilki hakkındaki bu önemli haberin detayları buradadır.

Çanakkale'de deprem mi oldu şiddeti kaç Ege Denizi son depremler!