Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » Devlet Bahçeli: Erdoğan'ı Seçeriz

Devlet Bahçeli: Erdoğan'ı Seçeriz

08 Şubat 2017

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında "dava" eleştirilerine sert cevap verdi. İradesizler azgınca faaliyettedir. Milletten kaçanların karanlık emelleri faaldir. Ne yani, izin ve icazeti sizden mi alacaktık? Doğu Perinçek ile Tayyip Erdoğan arasında tercih yapmak isterseniz, Erdoğan'ı tercih ederiz şeklinde bir cümlesi var. Erdoğan'ı tercih etseler, Doğu Perinçek'i tercih etmiş olurlar. Elbette ki bizim anayasamız da değişecektir. MHP'nin milli mücadelesinden korkanlar bundan sonra rahat yüzü görmeyecektir. Bu ne arsızlık, densizlik, ahlaksızlıktır.

TBMM'de kabul edilen 18 maddelik anayasa değişiklik teklifi 2 Şubat'ta Cumhurbaşkanı'nın onayına sunulmuştur.

Trump, şerifleri Beyaz Saray'a çağırdı
ABD Başkanı Donald Trump, kendisini destekleyen şerifleri Beyaz Saray'da ağırladı. Gündemdeki konulardan biri de Meksika sınırına örülmesi planlanan duvar.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Buradan söylüyorum, bu vesileyle herkese açık açık duyuruyorum; eğer Doğu Perinçek ve hayırcı yoldaşlarıyla Recep Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle ve istisnasız Sayın Erdoğan'ı tercih edeceğimizi herkes bilmeli ve kafasına sokmalıdır" dedi. Türk milleti sandıkta karar verecektir.

Şer ve kriz ittifakı emel birliği etmiş ve anayasa değişişkliği tutumumuzu eleştiriyor.

YouTube iOS Kullanıcılarına Özel Güncelleme Getirdi
YouTube'un yeni özelliğine sahip olmak istiyorsanız, yeni güncellemeyi PlayStore veya App Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Ancak bu tip durumları ortadan kaldırmak için YouTube uygulamalarının artık küçük ama kullanışlı bir özelliği var.

"Diyoruz ki devlet, millet, cumhuriyet görüşümüz evet". Kameraların karşısına geçen yarım uzmanlar, kalem yobazları partimiz hakkında hüküm verirken, partililerimizin ne yapacağını konuşmaktadır. Dün halkların özgürlüğünü ön plana atıp, arkasında sinsi oyunlara alet olanlar, orak çekiçle poz verip ülkücülere kurşun atan pusu kuranlar bugün bize davamızı öğretmeye çalışıp ülkücülüğü anlatmaya çalışıyorlar.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin "kulis" partisi olmadığını vurgulayan Bahçeli, Meclis Genel Kurulu'nda her türlü engellemelere rağmen, anayasa değişikliğine "evet" diyerek, görevlerini yaptıklarını belirtti. "MHP dünkü sözlerini çiğnememiştir." dedi. Bu nedenle referandumda ever diyeceğiz. Sandıkta milli beka için evet mührünü vuracağız.

2018'den itibaren yılda 500 bin konut dönüşecek
Pazar günü, 13 adada temel atma, 2 adada da yıkıma başlayacaklarını ifade eden Özhaseki, 15 adada 10 bin 269 bağımsız birimin yer aldığını belirtti.

Biz başkanlığa değil Cumhurbaşkanlığı sistemine evet diyoruz.CHP zihniyeti yakında yine şamar yiyecektir. Kiralık gazeteci ve aydınlara hadlerini bildirip evet diyeceğiz.

Devlet Bahçeli: Erdoğan'ı Seçeriz