Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Devlet Bahçeli: Erdoğan'ı Seçeriz

Devlet Bahçeli: Erdoğan'ı Seçeriz

08 Şubat 2017

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında "dava" eleştirilerine sert cevap verdi. İradesizler azgınca faaliyettedir. Milletten kaçanların karanlık emelleri faaldir. Ne yani, izin ve icazeti sizden mi alacaktık? Doğu Perinçek ile Tayyip Erdoğan arasında tercih yapmak isterseniz, Erdoğan'ı tercih ederiz şeklinde bir cümlesi var. Erdoğan'ı tercih etseler, Doğu Perinçek'i tercih etmiş olurlar. Elbette ki bizim anayasamız da değişecektir. MHP'nin milli mücadelesinden korkanlar bundan sonra rahat yüzü görmeyecektir. Bu ne arsızlık, densizlik, ahlaksızlıktır.

TBMM'de kabul edilen 18 maddelik anayasa değişiklik teklifi 2 Şubat'ta Cumhurbaşkanı'nın onayına sunulmuştur.

Trump: ABD sanki çok mu masum?
Röportajın bir kısmı internette paylaşılınca şimdiden gündem olurken, Trump önemli konulara değiniyor. Trump'ın Putin hakkındaki olumlu sözlerinin ardından röportajı yapan O'Reilly, " Ama o bir katil ".

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Buradan söylüyorum, bu vesileyle herkese açık açık duyuruyorum; eğer Doğu Perinçek ve hayırcı yoldaşlarıyla Recep Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle ve istisnasız Sayın Erdoğan'ı tercih edeceğimizi herkes bilmeli ve kafasına sokmalıdır" dedi. Türk milleti sandıkta karar verecektir.

Şer ve kriz ittifakı emel birliği etmiş ve anayasa değişişkliği tutumumuzu eleştiriyor.

HDP Şanlıurfa milletvekili Dilek Öcalan gözaltında
Serbest bırakılan Dilek Öcalan , adliye çıkışında gözaltına alınmasını eleştirdi ve mahkemede ifade vermediğini söyledi. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkan Öcalan,"Mahkemeniz suç işlemektedir".

"Diyoruz ki devlet, millet, cumhuriyet görüşümüz evet". Kameraların karşısına geçen yarım uzmanlar, kalem yobazları partimiz hakkında hüküm verirken, partililerimizin ne yapacağını konuşmaktadır. Dün halkların özgürlüğünü ön plana atıp, arkasında sinsi oyunlara alet olanlar, orak çekiçle poz verip ülkücülere kurşun atan pusu kuranlar bugün bize davamızı öğretmeye çalışıp ülkücülüğü anlatmaya çalışıyorlar.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin "kulis" partisi olmadığını vurgulayan Bahçeli, Meclis Genel Kurulu'nda her türlü engellemelere rağmen, anayasa değişikliğine "evet" diyerek, görevlerini yaptıklarını belirtti. "MHP dünkü sözlerini çiğnememiştir." dedi. Bu nedenle referandumda ever diyeceğiz. Sandıkta milli beka için evet mührünü vuracağız.

Emniyet Müdür yardımcısı serbest
Burada hakim karşısına çıkan Ö.C, yurtdışı yasağı koyularak adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Mahkemenin vereceği kararı bekliyoruz.

Biz başkanlığa değil Cumhurbaşkanlığı sistemine evet diyoruz.CHP zihniyeti yakında yine şamar yiyecektir. Kiralık gazeteci ve aydınlara hadlerini bildirip evet diyeceğiz.

Devlet Bahçeli: Erdoğan'ı Seçeriz