Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Emniyet Müdür yardımcısı serbest

Emniyet Müdür yardımcısı serbest

08 Şubat 2017

Çalışkan, Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü Yerleşkesi'nden çıkışında, basın mensuplarının soruları üzerine, olayla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirtti. Burada hakim karşısına çıkan Ö.C, yurtdışı yasağı koyularak adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Uyuşturucu ticareti yapan kişi ile bağlantılı olanların yakalanması için operasyon düzenleyen ekipler, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı'na kadar ulaştı. Bu durumla ilgili adli çalışmalar devam ediyor. Çalışkan, "Suç işleyen kardeşim dahi olsa gereği yapılır" dedi.

Malatya 'da KHK İle 28 Öğretmen İhraç Edildi
Dün gece yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname ile Türkiye genelinde 4 bin 464 kamu görevlisi memuriyetten ihraç edildi. Yeni KHK ile birlikte Jandarma Genel Komutanlığı'ndan 893, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 417 kişi meslekten atıldı.

"Bu teşkilat, kendi içinde suç işleyen olduğunda da gereğini yapar." ifadelerini kullandı. Mahkemenin vereceği kararı bekliyoruz. Baskın yapılan evlerden birinde sentetik bir uyuşturucu olan bonzai ele geçirildi. "O süreye kadar şimdilik personelimiz tedbiren açığa alındı" dedi. Ö.C, savcılığa ifade verdikten sonra tutuklanması istemiyle Nöbetçi Bakırköy 2. Hakkında "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan tutuklama talebinde bulunan savcı, Ö.Ç.'yi Bakırköy Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne gönderdi.

Çanakkale'de deprem mi oldu şiddeti kaç Ege Denizi son depremler!
AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı ise depremin büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladı. Çanakkale'de bugün çok sayıda deprem meydana geldi. Gece saat 02.00 sularında Çanakkaleli pek çok sosyal-medya kullanıcısı ürkütücü derecede bir sallantı yaşadıklarını iddia etti.

Şenol Güneş'ten "Hesabını verecek" diyen Fenerbahçe yöneticisine: Tape'lerde neler var, konuşalım
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş hakem yanlış yapsa bile Beşiktaş'ın kendi oyunuyla başarılı olacağının altını çizdi. Sana mı soracağım , sana ne oluyor! Hesabı vermeyenler, hesap soramazlar.

Emniyet Müdür yardımcısı serbest