Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Emniyet Müdür yardımcısı serbest

Emniyet Müdür yardımcısı serbest

08 Şubat 2017

Çalışkan, Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü Yerleşkesi'nden çıkışında, basın mensuplarının soruları üzerine, olayla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirtti. Burada hakim karşısına çıkan Ö.C, yurtdışı yasağı koyularak adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Uyuşturucu ticareti yapan kişi ile bağlantılı olanların yakalanması için operasyon düzenleyen ekipler, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı'na kadar ulaştı. Bu durumla ilgili adli çalışmalar devam ediyor. Çalışkan, "Suç işleyen kardeşim dahi olsa gereği yapılır" dedi.

Afganistan'da yargı mensuplarına saldırı: 20 ölü
Saldırıyı henüz üstlenen olmadı ancak Afganistan'da yargı kurumları daha önce de Taliban örgütün saldırılarına hedef olmuştu. Saldırıda 37 kişinin yaralandığı kaydedildi.

"Bu teşkilat, kendi içinde suç işleyen olduğunda da gereğini yapar." ifadelerini kullandı. Mahkemenin vereceği kararı bekliyoruz. Baskın yapılan evlerden birinde sentetik bir uyuşturucu olan bonzai ele geçirildi. "O süreye kadar şimdilik personelimiz tedbiren açığa alındı" dedi. Ö.C, savcılığa ifade verdikten sonra tutuklanması istemiyle Nöbetçi Bakırköy 2. Hakkında "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan tutuklama talebinde bulunan savcı, Ö.Ç.'yi Bakırköy Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne gönderdi.

Atatürk Havalimanın Girişinde Şüpheli Bir Araca Ateş Açıldı
Yaşanan olayla ilgili Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ile Özel Harekât Şube Müdürlüğü ekiplerine bilgi verildi. Olaya tanık olan bir taksi şoförü, şüpheli bir aracın polis noktasına geldiğini söyledi.

Barcelona-Athletic Bilbao: 3-0
Bu golün 3 dakika öncesinde ise Arjantinli yıldız Lionel Messi, sakatlanıp yerini Sergi Roberto'ya bıraktı. Dakika 67'de Aleix Vidal skoru belirleyen golü attı ve Barcelona maçtan 3-0 galibiyetle ayrıldı.

Emniyet Müdür yardımcısı serbest