Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » İsrail'den Gazze'ye bombardıman... Dikkat çeken zamanlama

İsrail'den Gazze'ye bombardıman... Dikkat çeken zamanlama

08 Şubat 2017

Savaş uçaklarının ayrıca Gazze beldesinde Filistinli gruplara ait bir eğitim kampına, topçu birliklerinin ise Şucaiyye Mahallesi'nde bir tavuk çiftliğine 16 füze ile saldırı düzenlediği, çiftlikte büyük hasar meydana geldiği aktarıldı.

Açıklamada, "İsrail'in Gazze'ye saldırılarını arttırması tehlikelidir ve durdurulmalıdır. İsrail'i bu ahmaklığını sürdürmemesi konusunda uyarıyoruz" dedi.

Yıldızlar Şahidim 3. Bölüm Fragmanı HD izle | 10 Şubat Cuma
Kürşat ise geçmişte ki sırların ortaya dökülmesi korkusu ile paranoyakça tavırlar sergileyip, Zeyno'yu ortadan kaldırmaya çalışır. Büyük bir aşkın anlatıldığı Yıldızlar Şahidim dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu.

İsrail ordusunun dün 6 Şubat'tan itibaren Gazze'nin çeşitli bölgelerine 14 hava saldırısı düzenlediği bildirildi. "İsrail'in direniş gücüne karşı yapacağı eylemler, kendisine dönecektir". Hamas hareketinden yapılan yazılı açıklamada, İsrail'e saldırılara devam etmesine karşı uyarıda bulunuldu. Saldırılarda ölen ya da yaralanan olmadığı ifade edildi.

İsrail ordu sözcüsü pazartesi günü Gazze'den İsrail'e roket atılması ve sınır askerlerine ateş açılması sonrası altı Hamas mevziisinin imha edildiğini açıkladı. Göz altıların sebebine ilişkin bilgi verilmedi. Han Yunus'ta da tarım arazilerine hava saldırıları düzenlendi. İsrail'in hava saldırısına gerekçe olarak Aşkelon kentine yönelik bir roket saldırısı olduğu iddiası da basında yer aldı.

İşsiz kalanlar dikkat, işsizlik maaşı için 1 ay
Son 3 yılda 600 gün prim ödeyip çalışanlar 6 ay, 900 gün çalışanlar 8 ay, 1080 gün çalışanlar 10 ay işsizlik maaşı alabiliyor. Eğer otuz günlük süre zarfında işsizlik maaşı için başvurmazsanız uygulamadan yararlanma şansınızı kaybediyorsunuz.

FRANSA VE ALMANYA'DA İSRAİL'E TEPKİ Fransa Cumhurbaşkanı Fraçois Hollande resmi bir ziyaret için ülkede bulunan Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas ile birlikte yaptığı açıklamada, İsrail Parlamentosu'nun Filistinlilerin özel mülkleri üzerine inşa edilmiş toplam 4 bin konuttan müteşekkil çeşitli yerleşimlere onay veren yasayı kabul etmesini kınadı. Saldırı sonrasında birçok binanın zarar gördüğü de açıklamada yer aldı.

Şenol Güneş'ten "Hesabını verecek" diyen Fenerbahçe yöneticisine: Tape'lerde neler var, konuşalım
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş hakem yanlış yapsa bile Beşiktaş'ın kendi oyunuyla başarılı olacağının altını çizdi. Sana mı soracağım , sana ne oluyor! Hesabı vermeyenler, hesap soramazlar.

İsrail'den Gazze'ye bombardıman... Dikkat çeken zamanlama