Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » Trump, şerifleri Beyaz Saray'a çağırdı

Trump, şerifleri Beyaz Saray'a çağırdı

08 Şubat 2017

ABD Başkanı Donald Trump, kendisini destekleyen şerifleri Beyaz Saray'da ağırladı.

Huffington Post'un haberine göre görüşmede göçmenlerle ilgili konular, hapishanelerin durumu ve federal hükümetin yerel güvenlik güçlerine askeri teçhizat vermesi hakkında konuşulacak.

Barcelona-Athletic Bilbao: 3-0
Bu golün 3 dakika öncesinde ise Arjantinli yıldız Lionel Messi, sakatlanıp yerini Sergi Roberto'ya bıraktı. Dakika 67'de Aleix Vidal skoru belirleyen golü attı ve Barcelona maçtan 3-0 galibiyetle ayrıldı.

Gündemdeki konulardan biri de Meksika sınırına örülmesi planlanan duvar.

Welsh, "Trump'ın enerjisi ve hevesi gibisini daha önce görmemiştim" demişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanseri Yenmek Bizim Elimizde
Kanseri önlemek mümkündür ve öncelik, hastalığın erken teşhisi değil, bedenimizi sağlıklı tutup hastalanmayı engellemektir. Bir kişinin diyetine yapılan özel değişiklikler de fark meydana getirebilir.

Şerif Eavenson, Meksika " daki uyuşturucu kartelleriyle mücadelede, çetelerin mal varlıklarıyla ilgili kanuni bir düzenleme konusunda zorluk çıkaran senatörü Trump'a şikayet etti.

Yıldızlar Şahidim 3. Bölüm Fragmanı HD izle | 10 Şubat Cuma
Kürşat ise geçmişte ki sırların ortaya dökülmesi korkusu ile paranoyakça tavırlar sergileyip, Zeyno'yu ortadan kaldırmaya çalışır. Büyük bir aşkın anlatıldığı Yıldızlar Şahidim dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu.

Trump, şerifleri Beyaz Saray'a çağırdı