Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » IPhone 8 ne zaman piyasaya sürülecek ve fiyatı ne kadar olacak

IPhone 8 ne zaman piyasaya sürülecek ve fiyatı ne kadar olacak

09 Şubat 2017

Sadece geliştirme süreci değil üretim süreci de sıkı kontrol altında.

Radikal tasarımı değişikliğiyle birlikte gelmesi beklenen iPhone 8 yüksek fiyatıyla üzeceğe benziyor.

Trump: ABD sanki çok mu masum?
Röportajın bir kısmı internette paylaşılınca şimdiden gündem olurken, Trump önemli konulara değiniyor. Trump'ın Putin hakkındaki olumlu sözlerinin ardından röportajı yapan O'Reilly, " Ama o bir katil ".

Apple'ın yakın zaman sonrasında tanıtacak olduğu iPhone 8 modellerinin ne zaman çıkacak olduğu merak ediliyor olurken şirketin bu konuda atacak olduğu adımların Eylül ayında tanıtım yapacak olduğu ifade ediliyor. Gelecek olan yeni bilgileri sizlerle paylaşacak olduğumuzu bilmenizi ister ve yeni kanıtlanmış özelliklerin ilk olarak sitemizden öğrenebilecek olduğunuzu ifade etmek isteriz.

Normalde Haziran-Temmuz-Ağustos döneminde Apple'ın bir nevi rölantide gittiği ve yaklaşık 3 milyon yeni iPhone modeli ürettiği biliniyor. Asıl hacimli üretim ise Ağustos sonu Eylül ayı başlarında başlıyor. Dolayısıyla iPhone X olarak da konuşulan bu 10. yıla özel hazırlanan iPhone modeli, en alt depolama seçeneğiyle bile en pahalı iPhone olmayı başarmış olacak.

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı sağlık kontrolünden geçirildi
Yapılan operasyonda gözaltına alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı şüpheli Ömür Ceylan dün Bakırköy Adalet Sarayı'nda getirildi.

Fast Company'in hazırladığı verilere göre iPhone 8 bugüne kadar görülmüş en pahalı iPhone modeli. Yine cam kaplama arka kapak, doğrudan ekrana entegre Home butonu, kablosuz şarj, IP68 sertifikası, 10nm sürecinde Apple A11 yonga seti iddia edilen yenilikler arasında.

Ayrıca iPhone 8'in 4.7-inç, 5.5-inç ve 5.8-inç olmak üzere 3 farklı ekran boyutuna sahip olmasının beklendiğini de söyleyelim. Satışa çıktığı gün herhangi bir stok sıkıntısı yaşanmaması için testlerin erken başlaması önem taşıyor.

Türkiye Kupası Kura Çekimi Ne Zaman? Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oluyor
Türkiye Futbol Federasyonu'nun fikstürü belirlediğinde çeyrek final maçlarını ne zaman oynanacağını sizlerle paylaşacağız. Sergen Yalçın yönetimindeki Kayserispor , deplasmanda Gençlerblirliği'ni eleyerek Çeyrek Final'e yükseldi.

IPhone 8 ne zaman piyasaya sürülecek ve fiyatı ne kadar olacak