Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » IPhone 8 ne zaman piyasaya sürülecek ve fiyatı ne kadar olacak

IPhone 8 ne zaman piyasaya sürülecek ve fiyatı ne kadar olacak

09 Şubat 2017

Sadece geliştirme süreci değil üretim süreci de sıkı kontrol altında.

Radikal tasarımı değişikliğiyle birlikte gelmesi beklenen iPhone 8 yüksek fiyatıyla üzeceğe benziyor.

Devlet Bahçeli: Erdoğan'ı Seçeriz
TBMM'de kabul edilen 18 maddelik anayasa değişiklik teklifi 2 Şubat'ta Cumhurbaşkanı'nın onayına sunulmuştur. Biz başkanlığa değil Cumhurbaşkanlığı sistemine evet diyoruz.CHP zihniyeti yakında yine şamar yiyecektir.

Apple'ın yakın zaman sonrasında tanıtacak olduğu iPhone 8 modellerinin ne zaman çıkacak olduğu merak ediliyor olurken şirketin bu konuda atacak olduğu adımların Eylül ayında tanıtım yapacak olduğu ifade ediliyor. Gelecek olan yeni bilgileri sizlerle paylaşacak olduğumuzu bilmenizi ister ve yeni kanıtlanmış özelliklerin ilk olarak sitemizden öğrenebilecek olduğunuzu ifade etmek isteriz.

Normalde Haziran-Temmuz-Ağustos döneminde Apple'ın bir nevi rölantide gittiği ve yaklaşık 3 milyon yeni iPhone modeli ürettiği biliniyor. Asıl hacimli üretim ise Ağustos sonu Eylül ayı başlarında başlıyor. Dolayısıyla iPhone X olarak da konuşulan bu 10. yıla özel hazırlanan iPhone modeli, en alt depolama seçeneğiyle bile en pahalı iPhone olmayı başarmış olacak.

HDP Şanlıurfa milletvekili Dilek Öcalan gözaltında
Serbest bırakılan Dilek Öcalan , adliye çıkışında gözaltına alınmasını eleştirdi ve mahkemede ifade vermediğini söyledi. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkan Öcalan,"Mahkemeniz suç işlemektedir".

Fast Company'in hazırladığı verilere göre iPhone 8 bugüne kadar görülmüş en pahalı iPhone modeli. Yine cam kaplama arka kapak, doğrudan ekrana entegre Home butonu, kablosuz şarj, IP68 sertifikası, 10nm sürecinde Apple A11 yonga seti iddia edilen yenilikler arasında.

Ayrıca iPhone 8'in 4.7-inç, 5.5-inç ve 5.8-inç olmak üzere 3 farklı ekran boyutuna sahip olmasının beklendiğini de söyleyelim. Satışa çıktığı gün herhangi bir stok sıkıntısı yaşanmaması için testlerin erken başlaması önem taşıyor.

Beşiktaş Fenerbahçe maçında Kavga! Dusco Tosic Van Persie kavga etti
Maçın son çeyreğine girerken artık Fenerbahçe'nin sadece en iyi yaptığı işi yapması gerekiyordu. Afrika Uluslar Kupası'ndan dönen Moussa Sow, Beşiktaş derbisine ilk 11'de başladı.

IPhone 8 ne zaman piyasaya sürülecek ve fiyatı ne kadar olacak