Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü

LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü

09 Şubat 2017

İki gün önce LG Watch Style hakkında bi takım detaylar söyledik, yarınki iki akıllı saatten daha ucuz olacak. Bu akıllı saatlerin, LG ve Google tarafından ortaklaşa olarak geliştirildiği de ifade ediliyor.

Şık ve gösterişli bir tasarım ile karşımıza çıkan LG Watch Style adından da anlaşılacağı üzere stil sahipleri için geliştirilmiş durumda. 349 dolardan satışa sunulması beklenen LG Watch Sport'un diğer özellikleri ise henüz açığa çıkmış değil. Bu ekran boyutu ve çözünürlük değeri bir akıllı saat için gayet yeterli.

Erdoğan'dan referandum için önemli açıklama
Erdoğan, yaptığı konuşmada, "Etiyopya, FETÖ'nün cani yüzünü, insanlık için teşkil ettiği büyük tehdidi gören dostlarımızdandır". Sadece okuyup onay vermek değil veya reddetmek değil, bunun her yönünü değerlendirmek durumundayız.

IP67 sertifikasına sahip olan akıllı saat 1.5 metre derinliğindeki suya 30 dakika dayanabiliyor.

3G desteğine de sahip olacak olan ZTE Quartz Android Wear akıllı saat, böylece akıllı telefona gerek kalmadan telefon görüşmesi yapabilecek ya da SMS alabilecek. Akıllı saatin 240 mAh bataryası bulunuyor. Her ne kadar özellikleriyle Watch Style modeliyle benzerlik gösterse de farklılıklar mevcut.

İsrail'den Gazze'ye bombardıman... Dikkat çeken zamanlama
Hamas hareketinden yapılan yazılı açıklamada, İsrail'e saldırılara devam etmesine karşı uyarıda bulunuldu. Saldırı sonrasında birçok binanın zarar gördüğü de açıklamada yer aldı.

Gümüş, titanyum ve rose altın kasa seçenekleri ile gelecek olan akıllı saat 249 dolarlık fiyatı ile 10 Şubat tarihinde Amerika'da online ve perakende mağazalarında satışa çıkacak.

Sport modeline kıyasla çok daha kibar bir tasarıma sahip olan ve daha çok kadın kullanıcılar için geliştirilen LG Watch Style, 1.20 inç büyüklüğünde bir ekranla geliyor. Gorilla Glass 3'le korunan ve 360 x 360 piksel çözünürlüğünde olan Watch Style, Qualcomm'un Snapdragon Wear 2100 işlemcisini kullanıyor.

İşte çift maaş alma hakkı kazanan kişiler!
Fakat bu konuda SGK tarafından verilen bilgiler ile bunun farklı bir uygulamaya tabi tutulduğu belirtilmiştir. Eş ve anne-babadan biri 1 Ekim 2008'den önce diğeri 1 Ekim 2008'den sonra ölmüşse yine iki maaş var.

LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü