Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü

LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü

09 Şubat 2017

İki gün önce LG Watch Style hakkında bi takım detaylar söyledik, yarınki iki akıllı saatten daha ucuz olacak. Bu akıllı saatlerin, LG ve Google tarafından ortaklaşa olarak geliştirildiği de ifade ediliyor.

Şık ve gösterişli bir tasarım ile karşımıza çıkan LG Watch Style adından da anlaşılacağı üzere stil sahipleri için geliştirilmiş durumda. 349 dolardan satışa sunulması beklenen LG Watch Sport'un diğer özellikleri ise henüz açığa çıkmış değil. Bu ekran boyutu ve çözünürlük değeri bir akıllı saat için gayet yeterli.

Benzinin Litre Fiyatına İndirim Kapıda
Aktarılan bilgiler ışığında, benzinin litre satış fiyatı üzerinden 6-7 kuruş arasında bir indirim yapılması öngörülüyor. Konu ile ilgili olarak Petrol Ürünleri işverenler Sendikası (PÜİS) bir açıklama yaptı.

IP67 sertifikasına sahip olan akıllı saat 1.5 metre derinliğindeki suya 30 dakika dayanabiliyor.

3G desteğine de sahip olacak olan ZTE Quartz Android Wear akıllı saat, böylece akıllı telefona gerek kalmadan telefon görüşmesi yapabilecek ya da SMS alabilecek. Akıllı saatin 240 mAh bataryası bulunuyor. Her ne kadar özellikleriyle Watch Style modeliyle benzerlik gösterse de farklılıklar mevcut.

Erdoğan'dan referandum için önemli açıklama
Erdoğan, yaptığı konuşmada, "Etiyopya, FETÖ'nün cani yüzünü, insanlık için teşkil ettiği büyük tehdidi gören dostlarımızdandır". Sadece okuyup onay vermek değil veya reddetmek değil, bunun her yönünü değerlendirmek durumundayız.

Gümüş, titanyum ve rose altın kasa seçenekleri ile gelecek olan akıllı saat 249 dolarlık fiyatı ile 10 Şubat tarihinde Amerika'da online ve perakende mağazalarında satışa çıkacak.

Sport modeline kıyasla çok daha kibar bir tasarıma sahip olan ve daha çok kadın kullanıcılar için geliştirilen LG Watch Style, 1.20 inç büyüklüğünde bir ekranla geliyor. Gorilla Glass 3'le korunan ve 360 x 360 piksel çözünürlüğünde olan Watch Style, Qualcomm'un Snapdragon Wear 2100 işlemcisini kullanıyor.

Malatya 'da KHK İle 28 Öğretmen İhraç Edildi
Dün gece yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname ile Türkiye genelinde 4 bin 464 kamu görevlisi memuriyetten ihraç edildi. Yeni KHK ile birlikte Jandarma Genel Komutanlığı'ndan 893, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 417 kişi meslekten atıldı.

LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü