Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Samsung'un Galaxy S8 fiyatı özellikleri incelemesi! Galaxy S8 ne zaman satışa çıkacak

Samsung'un Galaxy S8 fiyatı özellikleri incelemesi! Galaxy S8 ne zaman satışa çıkacak

09 Şubat 2017

Samsung Galaxy Note 7 fiyaskosundan sonra şirket Galaxy S8 üzerinde sıkı çalışmalar yapmaya devam ediyor. Kullanıcılar buna çok sevinecekler. Samsung'da bu tarzda oldukça önemli bir firma.

Galaxy S8 Plus modellerinin satış rakamlarının satışa sunulduktan hemen sonra rekorlar kırmasının söz konusu olabilecek olduğuna yönelik iddialar daha şimdiden söz konusu olurken özellikle akıllı telefon dünyasında Apple ve Samsung arasında yaşana ciddi satışların gelecek aylarda Galaxy S8 Plus modellerinin satışa sunulmasından sonra dengelenebilecek olduğu ancak Samsung tarafından tek bir seri cihaz değil onlarca farklı akıllı telefon ve cihaz satışı söz konusu olduğundan şirketin Apple'a oranla kazanç konusunda ve zarar konusunda Apple ile dengeli olarak ilerlediği ifade ediliyor. İlk çıkan iPhone modeliyle sektörü yönlendiren Apple'ın teknolojideki yenilikçiliği, uzun bir aradan sonra yerini Samsung'a bırakmışa benziyor.

Girişimciler iş yeri açmadan önce KOSGEB'e başvurabilecek
Programda bazı illerimiz için %70 oranında, bazıları için ise %60 oranında destek uygulanıyor. Ancak başvuru yapan girişimci mutlaka başvuru formunu dolduracak ve taahhütname imzalayacak.

Samsung Electronics, Şubat ve Mart ayı boyunca Samsung marka beyaz eşya satın alan tüketicilere Galaxy A7 ya da Galaxy Prime Plus G532 akıllı telefona ücretsiz sahip olma fırsatı sunuyor.

Bu soru ile ilgili çok fazla söylenti bulunuyor.

Benzinin Litre Fiyatına İndirim Kapıda
Aktarılan bilgiler ışığında, benzinin litre satış fiyatı üzerinden 6-7 kuruş arasında bir indirim yapılması öngörülüyor. Konu ile ilgili olarak Petrol Ürünleri işverenler Sendikası (PÜİS) bir açıklama yaptı.

İşte tüm bu gelişmelere bir başka yenilik daha katacağı tahmin edilen yeni Galaxy S8 modeli, ekran ve çerçeve oranı konusunda olmak üzere, tasarımsal ve donanımsal açıdan tam bir canavar olacağa benziyor.

Ayrıca aşağıdaki videoda çıkan haber ve sızdırılan görseller ışığında S8 için hazırlanan render animasyonu da ilginizi çekebilir.

Dışişleri Bakanlığı PKK ve YPG'yi Terör Örgütü Olarak Görmediklerini Açıkladı!
Yetkili, Türkiye'de devam eden terör tehdidi nedeniyle Türk vatandaşlarına vize muafiyetinin getirilmesi için "henüz erken" olduğunu belirtti.

Samsung'un Galaxy S8 fiyatı özellikleri incelemesi! Galaxy S8 ne zaman satışa çıkacak