Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı sağlık kontrolünden geçirildi

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı sağlık kontrolünden geçirildi

09 Şubat 2017

Yapılan operasyonda gözaltına alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı şüpheli Ömür Ceylan dün Bakırköy Adalet Sarayı'nda getirildi. Sulh Ceza Hakimliğince hakkında çıkarılan tutuklamaya yönelik yakalama kararı sonrasında gözaltına alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C."nin Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğündeki işlemleri tamamlandı".

Gözaltına alınan şüpheli polis, savcılık ifadesinin ardından 'uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan tutuklanma talebiyle dün mahkemeye sevk edildi.

Dursun Özbek'ten Mete Kalkavan için sert sözler
Galatasaray taraftarının istifa çağrıları için "Maç bu şekilde biterse taraftar da haklı olarak tepkisini gösterir". Bu maçta hakem hatalarına dikkat çekiyorum ve "Pes" diyorum artık" diye konuştu. "Yavaşlatılmış tekrarda görüyoruz.

İstanbul polisi, geçen günlerde Atatürk Havalimanı'nda bir uyuşturucu kuryesini yakaladı.

Ancak Bakırköy başsavcılığı, uyuşturucu ticaretinin katolog suçlardan olması ve tutukluluğu gerektirir kuvvetli kanıtların bulunması gerekçesiyle karara itiraz etti. O kurye ile bağlantılı olduğu düşünülen adreslere baskın düzenlenmiş ve bu adreslerden birinde bonzai denilen uyuşturucu ele geçirilmişti. Sağlık kontrolünün ardından Ö.C. Bakırköy Adliyesine götürüldü.

Yeni Kimlik Kartları İçin Mesai Saatleri Değişti!
Ayrıca, yoğunluklаrın kаrşılаnmаsı vе vatandaşlara yeni kimlik kartlarının daha hızlı temini için Alo 199 hatlı randevu sistеminin de bu düzenlemelerle uyumlu halе getirilmekte оlduğu ifade еdildi.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilen Ö.C. Bakırköy Adliyesine götürüldü. Sulh Ceza Hakimliği, Ö.C."nin tutuklanmasına yönelik yakalama kararı çıkarmış ve Ö.C. yeniden gözaltına alınmıştı". Ö.C. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Aleyna'nın notları düştü, öğretmeniyle kavga etti
Karara uyup tüm derslerden yeniden sınava giren genç şarkıcı, daha düşük notlar gelince sınıf öğretmeniyle kavga etti . Genç şarkıcı Aleyna Tilki hakkındaki bu önemli haberin detayları buradadır.

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı sağlık kontrolünden geçirildi