Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı sağlık kontrolünden geçirildi

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı sağlık kontrolünden geçirildi

09 Şubat 2017

Yapılan operasyonda gözaltına alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı şüpheli Ömür Ceylan dün Bakırköy Adalet Sarayı'nda getirildi. Sulh Ceza Hakimliğince hakkında çıkarılan tutuklamaya yönelik yakalama kararı sonrasında gözaltına alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C."nin Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğündeki işlemleri tamamlandı".

Gözaltına alınan şüpheli polis, savcılık ifadesinin ardından 'uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan tutuklanma talebiyle dün mahkemeye sevk edildi.

Malatya 'da KHK İle 28 Öğretmen İhraç Edildi
Dün gece yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname ile Türkiye genelinde 4 bin 464 kamu görevlisi memuriyetten ihraç edildi. Yeni KHK ile birlikte Jandarma Genel Komutanlığı'ndan 893, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 417 kişi meslekten atıldı.

İstanbul polisi, geçen günlerde Atatürk Havalimanı'nda bir uyuşturucu kuryesini yakaladı.

Ancak Bakırköy başsavcılığı, uyuşturucu ticaretinin katolog suçlardan olması ve tutukluluğu gerektirir kuvvetli kanıtların bulunması gerekçesiyle karara itiraz etti. O kurye ile bağlantılı olduğu düşünülen adreslere baskın düzenlenmiş ve bu adreslerden birinde bonzai denilen uyuşturucu ele geçirilmişti. Sağlık kontrolünün ardından Ö.C. Bakırköy Adliyesine götürüldü.

Asena Atalay'ın, Eski Eşi Caner Erkin'e Açtığı Rekor İcra Davasını Mahkeme Durdurdu
Caner Erkin'in avukatı Emrah Pamuk ise, icra takibinin karara aykırı düzenlenmiş olduğu gerekçesiyle mahkemeye başvurdu. Bu son icra ise Caner Erkin'i çileden çıkartmış, kendisine çok sert bir cevap vermişti.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilen Ö.C. Bakırköy Adliyesine götürüldü. Sulh Ceza Hakimliği, Ö.C."nin tutuklanmasına yönelik yakalama kararı çıkarmış ve Ö.C. yeniden gözaltına alınmıştı". Ö.C. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Afganistan'da yargı mensuplarına saldırı: 20 ölü
Saldırıyı henüz üstlenen olmadı ancak Afganistan'da yargı kurumları daha önce de Taliban örgütün saldırılarına hedef olmuştu. Saldırıda 37 kişinin yaralandığı kaydedildi.

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı sağlık kontrolünden geçirildi