Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Arka Sokaklar 428. bölümde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 428. bölümde neler yaşanacak?

10 Şubat 2017

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgün Ozan'ın oynadığı Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 10 Şubat Cuma akşamında Kanal D ekranlarında yayınlandı.

Arka Sokaklar 428. bölümde neler yaşanacak?
Arka Sokaklar 428. bölümde neler yaşanacak?

İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceralarını ve aile yaşamlarını konu alan Arka Sokaklar, 428. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni bölümde Pınar ölecek mi? Dizinin bu akşam ki bölümünde hastaneden ölüm kalım savaşı veren Pınar'ın ölüm haberi geldi.

Kısmetse Olur 354. bölüm fragmanı izle: Aycan gidecek mi?
Aycan Varış'ın Kısmetse Olur yarışmasından diskalifiye olarak elenme tehlikesi yaşaması herkesin sinirlerini iyice germiş durumda. Kısmetse Olur yeni bölümünü 10 Şubat Cuma gününde saat 12.30'da Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ailesinin ölümüyle gözleri intikam bürümüş olan Sezgin kızına karşılık Rıza babanın kızını öldürmek ister. Oktay sandığımızdan farklı çıkar. Mesut ve Hüsnü, Rıza Baba'ya kötü haberi vermeye cezaevine gider. Ali haberi alınca neye uğradığını şaşırırken, kendini suçlamaktadır. Bir an önce bir şeyler yapılmalıdır.

Yeni Kimlik Kartları İçin Mesai Saatleri Değişti!
Ayrıca, yoğunluklаrın kаrşılаnmаsı vе vatandaşlara yeni kimlik kartlarının daha hızlı temini için Alo 199 hatlı randevu sistеminin de bu düzenlemelerle uyumlu halе getirilmekte оlduğu ifade еdildi.

Pınar'a yapılan saldırı haberini alan ekip, olay yerine intikal eder. Karısının yanında olamadığı, onu koruyamadığı için kendini suçlar. Pınar " ın hayatta kalması için herkes tek yürek olmuştur. Arka Sokaklar 429. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak. Kanal D resmi sitesinin ardından gelişmeleri aktaracağız. Ali'de sabırsızlıkla bu anı beklerken, Rıza'da bunun karşılığını ödeteceğine dair ant içer. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve 'babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur.

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı sağlık kontrolünden geçirildi
Yapılan operasyonda gözaltına alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı şüpheli Ömür Ceylan dün Bakırköy Adalet Sarayı'nda getirildi.

Arka Sokaklar 428. bölümde neler yaşanacak?