Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Arka Sokaklar 428. bölümde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 428. bölümde neler yaşanacak?

10 Şubat 2017

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgün Ozan'ın oynadığı Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 10 Şubat Cuma akşamında Kanal D ekranlarında yayınlandı.

Pınar'dan acı haber!
Arka Sokaklar 429. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Sezgin Yakalanacak mıdır?

İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceralarını ve aile yaşamlarını konu alan Arka Sokaklar, 428. bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Yeni bölümde Pınar ölecek mi? Dizinin bu akşam ki bölümünde hastaneden ölüm kalım savaşı veren Pınar'ın ölüm haberi geldi.

Malatya 'da KHK İle 28 Öğretmen İhraç Edildi
Dün gece yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname ile Türkiye genelinde 4 bin 464 kamu görevlisi memuriyetten ihraç edildi. Yeni KHK ile birlikte Jandarma Genel Komutanlığı'ndan 893, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 417 kişi meslekten atıldı.

Ailesinin ölümüyle gözleri intikam bürümüş olan Sezgin kızına karşılık Rıza babanın kızını öldürmek ister. Oktay sandığımızdan farklı çıkar. Mesut ve Hüsnü, Rıza Baba'ya kötü haberi vermeye cezaevine gider. Ali haberi alınca neye uğradığını şaşırırken, kendini suçlamaktadır. Bir an önce bir şeyler yapılmalıdır.

Dışişleri Bakanlığı PKK ve YPG'yi Terör Örgütü Olarak Görmediklerini Açıkladı!
Yetkili, Türkiye'de devam eden terör tehdidi nedeniyle Türk vatandaşlarına vize muafiyetinin getirilmesi için "henüz erken" olduğunu belirtti.

Pınar'a yapılan saldırı haberini alan ekip, olay yerine intikal eder. Karısının yanında olamadığı, onu koruyamadığı için kendini suçlar. Pınar " ın hayatta kalması için herkes tek yürek olmuştur. Arka Sokaklar 429. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak. Kanal D resmi sitesinin ardından gelişmeleri aktaracağız. Ali'de sabırsızlıkla bu anı beklerken, Rıza'da bunun karşılığını ödeteceğine dair ant içer. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve 'babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Flaş Rejim Açıklaması "Artık milletimizin rejim meselesi yok"
Zamanlamayı beklemekle ilgili bir süreçtir. Şu anda Konukoğlu grubunda kaç kişi çalışıyor? Olay sadece zamanlamadır. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez ülkeleri Bahreyn, Suudi Arabistan ve Katar'a resmi ziyaretlerde bulunacak.

Arka Sokaklar 428. bölümde neler yaşanacak?