Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?

Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?

10 Şubat 2017

Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Cesur ve Güzel dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yürekli'un, Korludağ'da yarattığı değişiklik Sühan'la yeniden yakınlaşmalarına niçin olur. Duygusal bir aşk yaşamak istemeyen Sühan, Cesur'a karşı direnmeye çalışıyor ama Cesur da rahat durmuyor, sürekli Sühan'ı ne kadar sevdiğini ona göstermeye çalışan centilmen hareketlerde bulunuyor. Sühan, ona karşı atılan adımı karşılıksız bırakmaz ve Cesur'un beklediği adımı atar. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 14. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cahide ve Hülya'nın buluştuğunu görmek Korhan için büyük bir şok olur.

Cesur ve Güzel dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Cesur ve Güzel 14.bölüm fragmanı çıktı mı 16 Şubat Perşembe Star Tv
Cesur ve Güzel 13. bölüm 2. fragmanında şok eden yangın sahnesi

Sühan, sevdiği adam ve babası arasında kalıyor! Hülya'nın durumunu kurtarmak için söylediği yalanlar ile birlikte Korhan Cesur hakkında şüphelerini artırır.

Sevgililer günü ile aynı güne gelen Sühan'ın doğum gününde Cesur Sühan'a romantik bir sürpriz yağar.

Devlet Bahçeli: Erdoğan'ı Seçeriz
TBMM'de kabul edilen 18 maddelik anayasa değişiklik teklifi 2 Şubat'ta Cumhurbaşkanı'nın onayına sunulmuştur. Biz başkanlığa değil Cumhurbaşkanlığı sistemine evet diyoruz.CHP zihniyeti yakında yine şamar yiyecektir.

Kasabada yaşanan olaylar Cesur'u, Tahsin Korludağ ile tekrar karşı karşıya getirir.

Yürekli'un fazlaca büyük bir zafere doğru yol aldığını fark eden Tahsin Korludağ, onu engellemek için tehlikeli bir plan yapar. Cesur ve Sühan aşklarını itiraf ederken, yaşanan olay Korludağ'daki herkesin hayatını derinden sarsacak niteliktedir.

Kısmetse Olur 351. bölüm 7 Şubat fragmanında Adnan'dan şok hamle
Aşklarının başladığı Kısmetse Olur'da daha önce de konuk olarak gelen çift bebek müjdesiyle herkesin yüzünü güldürmüştü. Bu karar üzerine gelinler evinden Gamze Taşkın ile Damatlar evinden Barış Gülbetekin , programa veda eden iki isim oldu.

Cesur'un onunla çiftliği ele geçirmek için evlendiğinden şüphelenen Sühan, verdiği kararları sorgulamaya başlar. Cesur Sühan'ı kendine inandırmaya çalışır. Evlilikleriyle başlayan yeni dönem, Tahsin Korludağ'la olan savaşta açılan yeni cepheler anlamına gelmektedir.

76 iOS'da Güvenlik Açığı!
Bunların dışında listede Porto Riko ile Libya merkezli bazı bankacılık ve forex uygulamalarının olduğu da belirtiliyor. Henüz çözümlenmeyen sorun için bahsi geçen uygulamaların geliştiricilerine uyarıda bulunulduğu belirtiliyor.

Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?