Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?

Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?

10 Şubat 2017

Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Cesur ve Güzel dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yürekli'un, Korludağ'da yarattığı değişiklik Sühan'la yeniden yakınlaşmalarına niçin olur. Duygusal bir aşk yaşamak istemeyen Sühan, Cesur'a karşı direnmeye çalışıyor ama Cesur da rahat durmuyor, sürekli Sühan'ı ne kadar sevdiğini ona göstermeye çalışan centilmen hareketlerde bulunuyor. Sühan, ona karşı atılan adımı karşılıksız bırakmaz ve Cesur'un beklediği adımı atar. Yayınlanan bölümün hemen ardından Cesur ve Güzel 14. bölüm fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Cahide ve Hülya'nın buluştuğunu görmek Korhan için büyük bir şok olur.

Cesur ve Güzel dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?
Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?

Sühan, sevdiği adam ve babası arasında kalıyor! Hülya'nın durumunu kurtarmak için söylediği yalanlar ile birlikte Korhan Cesur hakkında şüphelerini artırır.

Sevgililer günü ile aynı güne gelen Sühan'ın doğum gününde Cesur Sühan'a romantik bir sürpriz yağar.

Samsung'un Galaxy S8 fiyatı özellikleri incelemesi! Galaxy S8 ne zaman satışa çıkacak
Ayrıca aşağıdaki videoda çıkan haber ve sızdırılan görseller ışığında S8 için hazırlanan render animasyonu da ilginizi çekebilir. Samsung Galaxy Note 7 fiyaskosundan sonra şirket Galaxy S8 üzerinde sıkı çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Kasabada yaşanan olaylar Cesur'u, Tahsin Korludağ ile tekrar karşı karşıya getirir.

Yürekli'un fazlaca büyük bir zafere doğru yol aldığını fark eden Tahsin Korludağ, onu engellemek için tehlikeli bir plan yapar. Cesur ve Sühan aşklarını itiraf ederken, yaşanan olay Korludağ'daki herkesin hayatını derinden sarsacak niteliktedir.

Devlet Bahçeli: Erdoğan'ı Seçeriz
TBMM'de kabul edilen 18 maddelik anayasa değişiklik teklifi 2 Şubat'ta Cumhurbaşkanı'nın onayına sunulmuştur. Biz başkanlığa değil Cumhurbaşkanlığı sistemine evet diyoruz.CHP zihniyeti yakında yine şamar yiyecektir.

Cesur'un onunla çiftliği ele geçirmek için evlendiğinden şüphelenen Sühan, verdiği kararları sorgulamaya başlar. Cesur Sühan'ı kendine inandırmaya çalışır. Evlilikleriyle başlayan yeni dönem, Tahsin Korludağ'la olan savaşta açılan yeni cepheler anlamına gelmektedir.

Çanakkale'de deprem mi oldu şiddeti kaç Ege Denizi son depremler!
AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı ise depremin büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladı. Çanakkale'de bugün çok sayıda deprem meydana geldi. Gece saat 02.00 sularında Çanakkaleli pek çok sosyal-medya kullanıcısı ürkütücü derecede bir sallantı yaşadıklarını iddia etti.

Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?