Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Kısmetse Olur 354. bölüm fragmanı izle: Aycan gidecek mi?

Kısmetse Olur 354. bölüm fragmanı izle: Aycan gidecek mi?

10 Şubat 2017

Kısmetse Olur 6 Şubat Pazartesi yayınlanan yeni bölümünde ev yeni bir damat giriyor. Önceki gün Aycan ve Tuğçe kavgasıyla diskalifiyenin eşiğine gelen Aycan, gözyaşlarına boğulmuştu.

Kısmetse Olur yeni bölümünü 10 Şubat Cuma gününde saat 12.30'da Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz. Aycan Varış'ın Kısmetse Olur yarışmasından diskalifiye olarak elenme tehlikesi yaşaması herkesin sinirlerini iyice germiş durumda. Yarışmacının gidip gitmemesini evde bulunan diğer arkadaşları belirliyor. Yapılan oylama sonucunda 7 "kalsın", 5 "gitsin" oyu alan Aycan, elenmekten kıl payı kurtuldu.

Türkiye Kupası Kura Çekimi Ne Zaman? Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oluyor
Türkiye Futbol Federasyonu'nun fikstürü belirlediğinde çeyrek final maçlarını ne zaman oynanacağını sizlerle paylaşacağız. Sergen Yalçın yönetimindeki Kayserispor , deplasmanda Gençlerblirliği'ni eleyerek Çeyrek Final'e yükseldi.

Onur ve Aycan'ın son zamanlardaki gergin halleri onları ayrı düşürmüştü. Bütün bu soruların yanıtı bugün Kısmetse Olur'da. Tuğçe Ergişi'ye büyük şok! "Diskalifiye olmak ne demek?" diyerek evde ne varsa kırıp döktü.

Kısmetse Olur'un sevilen çiftlerinden Onur ve Aycan aşkında sürpriz gelişme!

Çanakkale'de deprem mi oldu şiddeti kaç Ege Denizi son depremler!
AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı ise depremin büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladı. Çanakkale'de bugün çok sayıda deprem meydana geldi. Gece saat 02.00 sularında Çanakkaleli pek çok sosyal-medya kullanıcısı ürkütücü derecede bir sallantı yaşadıklarını iddia etti.

Onur evlilik kararından dönecek mi? Aycan'ın annesinin gelişinden itibaren sorunları farklı boyut kazanan ikilinin, tartışmaları da giderek yükselmeye başlamıştı.

Onur'un, Aycan'a evlenme teklif edeceği itirafı sonrası, Aycan ile yaşadığı tartışma, Onur'u edeceği tekliften caydıracak mı? Aycan'ın yüzündeki ifadeyi gülğmseme olarak algılayan Ünal, ona sert bir şekilde çıkışınca karşısında Onur'u bulmuştu. Oylama esnasında Ünal ve Onur arasında da gerilim dolu dakikalar yaşanıyor. İkili damatlar evinde yeniden karşı karşıya geldi, tansiyon bir anda yükseldi. Ünal, neden Aycan'ı bu denli istemiyordu, onunla alıp veremediği şey neydi?

Malatya 'da KHK İle 28 Öğretmen İhraç Edildi
Dün gece yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname ile Türkiye genelinde 4 bin 464 kamu görevlisi memuriyetten ihraç edildi. Yeni KHK ile birlikte Jandarma Genel Komutanlığı'ndan 893, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 417 kişi meslekten atıldı.

Kısmetse Olur 354. bölüm fragmanı izle: Aycan gidecek mi?