Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Kısmetse Olur 354. bölüm fragmanı izle: Aycan gidecek mi?

Kısmetse Olur 354. bölüm fragmanı izle: Aycan gidecek mi?

10 Şubat 2017

Kısmetse Olur 6 Şubat Pazartesi yayınlanan yeni bölümünde ev yeni bir damat giriyor. Önceki gün Aycan ve Tuğçe kavgasıyla diskalifiyenin eşiğine gelen Aycan, gözyaşlarına boğulmuştu.

Kısmetse Olur yeni bölümünü 10 Şubat Cuma gününde saat 12.30'da Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz. Aycan Varış'ın Kısmetse Olur yarışmasından diskalifiye olarak elenme tehlikesi yaşaması herkesin sinirlerini iyice germiş durumda. Yarışmacının gidip gitmemesini evde bulunan diğer arkadaşları belirliyor. Yapılan oylama sonucunda 7 "kalsın", 5 "gitsin" oyu alan Aycan, elenmekten kıl payı kurtuldu.

Milyon Emekliye Zam Müjdesi…
Ankara İş Mahkemesi Türkiye Emekliler Derneği üyesinin açtığı bu davayı reddetti. SSK ve Bağ- Kur emeklilerinin maaşına 100 lira seyyanen zam yapıldı.

Onur ve Aycan'ın son zamanlardaki gergin halleri onları ayrı düşürmüştü. Bütün bu soruların yanıtı bugün Kısmetse Olur'da. Tuğçe Ergişi'ye büyük şok! "Diskalifiye olmak ne demek?" diyerek evde ne varsa kırıp döktü.

Kısmetse Olur'un sevilen çiftlerinden Onur ve Aycan aşkında sürpriz gelişme!

Benzinin Litre Fiyatına İndirim Kapıda
Aktarılan bilgiler ışığında, benzinin litre satış fiyatı üzerinden 6-7 kuruş arasında bir indirim yapılması öngörülüyor. Konu ile ilgili olarak Petrol Ürünleri işverenler Sendikası (PÜİS) bir açıklama yaptı.

Onur evlilik kararından dönecek mi? Aycan'ın annesinin gelişinden itibaren sorunları farklı boyut kazanan ikilinin, tartışmaları da giderek yükselmeye başlamıştı.

Onur'un, Aycan'a evlenme teklif edeceği itirafı sonrası, Aycan ile yaşadığı tartışma, Onur'u edeceği tekliften caydıracak mı? Aycan'ın yüzündeki ifadeyi gülğmseme olarak algılayan Ünal, ona sert bir şekilde çıkışınca karşısında Onur'u bulmuştu. Oylama esnasında Ünal ve Onur arasında da gerilim dolu dakikalar yaşanıyor. İkili damatlar evinde yeniden karşı karşıya geldi, tansiyon bir anda yükseldi. Ünal, neden Aycan'ı bu denli istemiyordu, onunla alıp veremediği şey neydi?

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı sağlık kontrolünden geçirildi
Yapılan operasyonda gözaltına alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı şüpheli Ömür Ceylan dün Bakırköy Adalet Sarayı'nda getirildi.

Kısmetse Olur 354. bölüm fragmanı izle: Aycan gidecek mi?