Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı

PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı

10 Şubat 2017

Beşiktaş'ın Hollandalı oyuncuyu; taraftara dil çıkarması, Tosic'e elini şortuna sokarak hareket ve maç boyunca devam eden provokatif davranışları sebebiyle 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunla dava etti.

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki olaylı derbinin cezaları açıklandı. Persie'nin söz konusu hareketlerle tribünleri dolduran ve televizyon başında maçı izleyen insanların tepkisini çektiğini kaydeden Pulatoğlu'nun şikayet dilekçesinde, "Tribündeki taraftar galeyana gelmiş ve tahrik edilmiştir" ifadeleri yer aldı.

Trafiğe kayıtlı araç sayısı açıklandı
Aralık ayında devri yapılan taşıtların yüzde 5,6'sını ise minibüs, otobüs, kamyon ve özel amaçlı taşıtlar oluşturdu. Devri (1) yapılan toplam 617 bin 411 adet taşıt içinde otomobil %70,7 ile ilk sırada yer aldı.

Beşiktaşlı Dusko Tosic'e "kural dışı hareketi" ve "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle 3 ya da 4 maç; "kırmızı kart görmesine rağmen akredite alana girmesi" nedeniyle de ayrıca en az 4 maç.

"Fikret Orman'ın özrünü ben kabul ediyorum".

Tamer Tuna: Sezon bittiğinde hedefimize ulaşmış olacağız
Gerekli özgüvene sahip olduklarının altını da çizen Tamer Tuna , '"Güçlü özelliklerimizi her maçta ortaya koymamız lazım". Bu bizim güçlü yanımızdı. Çok orta yaptık, hücum bölgesine fazla gittik ama etkili olamadık.

Yıldız futbolcu hakkında, '"kişilerin huzur ve sükununu bozma"', '"kanunlara uymamaya tahrik"', '"hakaret"', '"suç işlemeye tahrik"', '"halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama"' ve '"hayasızca hareketler"' suçlarından kamu davasının açılması talep edildi. Robin Van Persie'nin kariyerine saygı duyduğunu söyleyen Sırp oyuncu, Van Persie'nin davranışlarının ve provakasyonunun kendisini şaşırttığını dile getirdi.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi ürünlerinin satıldığı Fenerium mağazası, Robin van Persie'nin Beşiktaş derbisinde yaşadığı gol sevincinin tişörtünü basmıştı. Van Persie'nin sevk maddesi 41 değil, 36 olmalıydı.

Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?
Yürekli'un fazlaca büyük bir zafere doğru yol aldığını fark eden Tahsin Korludağ, onu engellemek için tehlikeli bir plan yapar. Cesur ve Sühan aşklarını itiraf ederken, yaşanan olay Korludağ'daki herkesin hayatını derinden sarsacak niteliktedir.

PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı