Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı

PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı

10 Şubat 2017

Beşiktaş'ın Hollandalı oyuncuyu; taraftara dil çıkarması, Tosic'e elini şortuna sokarak hareket ve maç boyunca devam eden provokatif davranışları sebebiyle 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunla dava etti.

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki olaylı derbinin cezaları açıklandı. Persie'nin söz konusu hareketlerle tribünleri dolduran ve televizyon başında maçı izleyen insanların tepkisini çektiğini kaydeden Pulatoğlu'nun şikayet dilekçesinde, "Tribündeki taraftar galeyana gelmiş ve tahrik edilmiştir" ifadeleri yer aldı.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: 2 Bin 750 Personel Alımı Yapacağız
Buraya ihraç edilen vatandaşlar, kapatılan dernekler, medya organları vs. bunların hepsinin müracaat hakkı var. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ KHK ve personel alımı açıklamaları yaparak bu konuda duyuru yaptı.

Beşiktaşlı Dusko Tosic'e "kural dışı hareketi" ve "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle 3 ya da 4 maç; "kırmızı kart görmesine rağmen akredite alana girmesi" nedeniyle de ayrıca en az 4 maç.

"Fikret Orman'ın özrünü ben kabul ediyorum".

Dışişleri Bakanlığı PKK ve YPG'yi Terör Örgütü Olarak Görmediklerini Açıkladı!
Yetkili, Türkiye'de devam eden terör tehdidi nedeniyle Türk vatandaşlarına vize muafiyetinin getirilmesi için "henüz erken" olduğunu belirtti.

Yıldız futbolcu hakkında, '"kişilerin huzur ve sükununu bozma"', '"kanunlara uymamaya tahrik"', '"hakaret"', '"suç işlemeye tahrik"', '"halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama"' ve '"hayasızca hareketler"' suçlarından kamu davasının açılması talep edildi. Robin Van Persie'nin kariyerine saygı duyduğunu söyleyen Sırp oyuncu, Van Persie'nin davranışlarının ve provakasyonunun kendisini şaşırttığını dile getirdi.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi ürünlerinin satıldığı Fenerium mağazası, Robin van Persie'nin Beşiktaş derbisinde yaşadığı gol sevincinin tişörtünü basmıştı. Van Persie'nin sevk maddesi 41 değil, 36 olmalıydı.

LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü
İki gün önce LG Watch Style hakkında bi takım detaylar söyledik, yarınki iki akıllı saatten daha ucuz olacak. Her ne kadar özellikleriyle Watch Style modeliyle benzerlik gösterse de farklılıklar mevcut.

PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı