Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Tamer Tuna: Sezon bittiğinde hedefimize ulaşmış olacağız

Tamer Tuna: Sezon bittiğinde hedefimize ulaşmış olacağız

10 Şubat 2017

Tuna, "Üzgünüz. Hedeflediğimiz bir yol var ve bunun için tüm maçları kazanmalıyız. Bugün burada 3 puan bıraktık ama biz bu hedefi sezon sonunda gerçekleştireceğiz".

İsrail'den Gazze'ye bombardıman... Dikkat çeken zamanlama
Hamas hareketinden yapılan yazılı açıklamada, İsrail'e saldırılara devam etmesine karşı uyarıda bulunuldu. Saldırı sonrasında birçok binanın zarar gördüğü de açıklamada yer aldı.

Gerekli özgüvene sahip olduklarının altını da çizen Tamer Tuna, '"Güçlü özelliklerimizi her maçta ortaya koymamız lazım". Bugün kaybettik ama hedeflerimizden sapmadan yolumuza devam edeceğiz. Rakibe birşey söylemek istemiyorum ama ataklarda biraz daha arzulu ve istekli olabilirdik.

76 iOS'da Güvenlik Açığı!
Bunların dışında listede Porto Riko ile Libya merkezli bazı bankacılık ve forex uygulamalarının olduğu da belirtiliyor. Henüz çözümlenmeyen sorun için bahsi geçen uygulamaların geliştiricilerine uyarıda bulunulduğu belirtiliyor.

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in cezası nedeniyle, Karabükspor maçında takımın başında yer alan yardımcı antrenör Tamer Tuna maç sonu yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu. Bu bizim güçlü yanımızdı. Çok orta yaptık, hücum bölgesine fazla gittik ama etkili olamadık. Oyuna çok detaylı girmek istemiyorum. Hiç bir zaman konsantrasyonumuzu bozmadan ilerlemeye devam edeceğiz. Oyun anlamında zaten maçtan önce planladıklarımız vardı. "Her türlü senaryoyu hazırlamıştık ama etkinliğimizi ve gücümüzü ortaya koyamadık." ifadelerini kullandı.

Yeni Kimlik Kartları İçin Mesai Saatleri Değişti!
Ayrıca, yoğunluklаrın kаrşılаnmаsı vе vatandaşlara yeni kimlik kartlarının daha hızlı temini için Alo 199 hatlı randevu sistеminin de bu düzenlemelerle uyumlu halе getirilmekte оlduğu ifade еdildi.

Tamer Tuna: Sezon bittiğinde hedefimize ulaşmış olacağız