Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Tamer Tuna: Sezon bittiğinde hedefimize ulaşmış olacağız

Tamer Tuna: Sezon bittiğinde hedefimize ulaşmış olacağız

10 Şubat 2017

Tuna, "Üzgünüz. Hedeflediğimiz bir yol var ve bunun için tüm maçları kazanmalıyız. Bugün burada 3 puan bıraktık ama biz bu hedefi sezon sonunda gerçekleştireceğiz".

Türkiye Kupası Kura Çekimi Ne Zaman? Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oluyor
Türkiye Futbol Federasyonu'nun fikstürü belirlediğinde çeyrek final maçlarını ne zaman oynanacağını sizlerle paylaşacağız. Sergen Yalçın yönetimindeki Kayserispor , deplasmanda Gençlerblirliği'ni eleyerek Çeyrek Final'e yükseldi.

Gerekli özgüvene sahip olduklarının altını da çizen Tamer Tuna, '"Güçlü özelliklerimizi her maçta ortaya koymamız lazım". Bugün kaybettik ama hedeflerimizden sapmadan yolumuza devam edeceğiz. Rakibe birşey söylemek istemiyorum ama ataklarda biraz daha arzulu ve istekli olabilirdik.

PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki olaylı derbinin cezaları açıklandı. Van Persie'nin sevk maddesi 41 değil, 36 olmalıydı.

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in cezası nedeniyle, Karabükspor maçında takımın başında yer alan yardımcı antrenör Tamer Tuna maç sonu yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu. Bu bizim güçlü yanımızdı. Çok orta yaptık, hücum bölgesine fazla gittik ama etkili olamadık. Oyuna çok detaylı girmek istemiyorum. Hiç bir zaman konsantrasyonumuzu bozmadan ilerlemeye devam edeceğiz. Oyun anlamında zaten maçtan önce planladıklarımız vardı. "Her türlü senaryoyu hazırlamıştık ama etkinliğimizi ve gücümüzü ortaya koyamadık." ifadelerini kullandı.

Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?
Yürekli'un fazlaca büyük bir zafere doğru yol aldığını fark eden Tahsin Korludağ, onu engellemek için tehlikeli bir plan yapar. Cesur ve Sühan aşklarını itiraf ederken, yaşanan olay Korludağ'daki herkesin hayatını derinden sarsacak niteliktedir.

Tamer Tuna: Sezon bittiğinde hedefimize ulaşmış olacağız