Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Yılın En İyi Tematik Radyosu "Radyo Trafik"

Yılın En İyi Tematik Radyosu "Radyo Trafik"

10 Şubat 2017

Radyoculuk sektöründe hizmet veren başarılı radyoları, radyo programlarını ve programcılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen 5.

Trafiğe kayıtlı araç sayısı açıklandı
Aralık ayında devri yapılan taşıtların yüzde 5,6'sını ise minibüs, otobüs, kamyon ve özel amaçlı taşıtlar oluşturdu. Devri (1) yapılan toplam 617 bin 411 adet taşıt içinde otomobil %70,7 ile ilk sırada yer aldı.

Türkiye'nin ilk ve tek trafik radyosu olmasının yanı sıra fayda odaklı yayın anlayışıyla dinleyicilerine zaman kazandıran Radyo Trafik, Sihirli Mikrofon Ödülleri'nde dinleyici oylarıyla "Yılın En İyi Tematik Radyosu" seçildi.

Dışişleri Bakanlığı PKK ve YPG'yi Terör Örgütü Olarak Görmediklerini Açıkladı!
Yetkili, Türkiye'de devam eden terör tehdidi nedeniyle Türk vatandaşlarına vize muafiyetinin getirilmesi için "henüz erken" olduğunu belirtti.

Ödüle layık görülen isimler ödüllerini, aralarında Cem Belevi, Simge, İlyas Yalçıntaş Derya Uluğ Buray ve Muaazez Ersoy'un da yer aldığı 20 ünlü isimden aldılar.

Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?
Yürekli'un fazlaca büyük bir zafere doğru yol aldığını fark eden Tahsin Korludağ, onu engellemek için tehlikeli bir plan yapar. Cesur ve Sühan aşklarını itiraf ederken, yaşanan olay Korludağ'daki herkesin hayatını derinden sarsacak niteliktedir.

Senenin en iyi spor radyosu ödülünü Lig Radyo Genel Gösterim Yönetmeni Mehmet Ayan, tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural'dan aldı.

Yılın En İyi Tematik Radyosu