Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Yılın En İyi Tematik Radyosu "Radyo Trafik"

Yılın En İyi Tematik Radyosu "Radyo Trafik"

10 Şubat 2017

Radyoculuk sektöründe hizmet veren başarılı radyoları, radyo programlarını ve programcılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen 5.

Dışişleri Bakanlığı PKK ve YPG'yi Terör Örgütü Olarak Görmediklerini Açıkladı!
Yetkili, Türkiye'de devam eden terör tehdidi nedeniyle Türk vatandaşlarına vize muafiyetinin getirilmesi için "henüz erken" olduğunu belirtti.

Türkiye'nin ilk ve tek trafik radyosu olmasının yanı sıra fayda odaklı yayın anlayışıyla dinleyicilerine zaman kazandıran Radyo Trafik, Sihirli Mikrofon Ödülleri'nde dinleyici oylarıyla "Yılın En İyi Tematik Radyosu" seçildi.

Çanakkale'de deprem mi oldu şiddeti kaç Ege Denizi son depremler!
AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı ise depremin büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladı. Çanakkale'de bugün çok sayıda deprem meydana geldi. Gece saat 02.00 sularında Çanakkaleli pek çok sosyal-medya kullanıcısı ürkütücü derecede bir sallantı yaşadıklarını iddia etti.

Ödüle layık görülen isimler ödüllerini, aralarında Cem Belevi, Simge, İlyas Yalçıntaş Derya Uluğ Buray ve Muaazez Ersoy'un da yer aldığı 20 ünlü isimden aldılar.

PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki olaylı derbinin cezaları açıklandı. Van Persie'nin sevk maddesi 41 değil, 36 olmalıydı.

Senenin en iyi spor radyosu ödülünü Lig Radyo Genel Gösterim Yönetmeni Mehmet Ayan, tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural'dan aldı.

Yılın En İyi Tematik Radyosu