Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de kaç şiddetinde deprem oldu? - İhlas Haber Ajansı

Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de kaç şiddetinde deprem oldu? - İhlas Haber Ajansı

11 Şubat 2017

Çanakkale'nin Ayvacık geçtiğimiz haftadan bu yana depremle sallanmaya devam ediyor. Merkezüssü Ayvacık ilçesi olan depremin saat 11.55'te meydana geldiği, büyüklüğünün ise 5 olduğu açıklandı. Kandilli Rasathanesi, saat 11.50 sıralarında 4.9 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldiğini açıkladı.

Abdullah Gül'den İhraç Yorumu: Çok Rahatsız Edici ve Çok Vicdan Yaralayıcı
Bütün ailelerinin acılarını hep beraber paylaşırız. Ümit ederim ki dua ederiz ki yeni bu tip üzücü olaylar olmaz. El Bab'da 3 askerin Rusya savaş uçakları tarafından vurulması hakkında da Gül, "Şehitlerimiz var.

Çanakkale'de bir süredir devam eden depremler sonrasında Ayvacık ilçesinde meydana gelen artçı sarsıntılarda büyük bir şok yarattı.

Tamer Tuna: Sezon bittiğinde hedefimize ulaşmış olacağız
Gerekli özgüvene sahip olduklarının altını da çizen Tamer Tuna , '"Güçlü özelliklerimizi her maçta ortaya koymamız lazım". Bu bizim güçlü yanımızdı. Çok orta yaptık, hücum bölgesine fazla gittik ama etkili olamadık.

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgilere göre Çanakkale'nin Gülpınar-Ayvacık Mevkiinde daha önce de 7 Şubat'ta 5.0 şiddetinde bir deprem daha meydana gelmişti.

PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki olaylı derbinin cezaları açıklandı. Van Persie'nin sevk maddesi 41 değil, 36 olmalıydı.

Ayvacık İlçesine bağlı Kocaköy'de yaşanan deprem anında köy halkı büyük panik yaşadı. Bu durum bölgedeki yapı stokunun depreme dayanıklı olmadığını gösteriyor. Dr. Altan, "Sadece hata limitleri de belirtilerek depremin gerçekleşme olasılığını tahmin edebileceğimiz yöntem ve sistemler mevcut".

Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de kaç şiddetinde deprem oldu? - İhlas Haber Ajansı