Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de kaç şiddetinde deprem oldu? - İhlas Haber Ajansı

Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de kaç şiddetinde deprem oldu? - İhlas Haber Ajansı

11 Şubat 2017

Çanakkale'nin Ayvacık geçtiğimiz haftadan bu yana depremle sallanmaya devam ediyor. Merkezüssü Ayvacık ilçesi olan depremin saat 11.55'te meydana geldiği, büyüklüğünün ise 5 olduğu açıklandı. Kandilli Rasathanesi, saat 11.50 sıralarında 4.9 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldiğini açıkladı.

İçişleri Bakanı Soylu "Türkiye Güven-Huzur (3)" uygulamasını canlı bağlantılarla takip etti
Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri 80 bin görevli ile ülke genelinde "güven ve huzur" denetimleri yapıyor.

Çanakkale'de bir süredir devam eden depremler sonrasında Ayvacık ilçesinde meydana gelen artçı sarsıntılarda büyük bir şok yarattı.

LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü
İki gün önce LG Watch Style hakkında bi takım detaylar söyledik, yarınki iki akıllı saatten daha ucuz olacak. Her ne kadar özellikleriyle Watch Style modeliyle benzerlik gösterse de farklılıklar mevcut.

Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgilere göre Çanakkale'nin Gülpınar-Ayvacık Mevkiinde daha önce de 7 Şubat'ta 5.0 şiddetinde bir deprem daha meydana gelmişti.

PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki olaylı derbinin cezaları açıklandı. Van Persie'nin sevk maddesi 41 değil, 36 olmalıydı.

Ayvacık İlçesine bağlı Kocaköy'de yaşanan deprem anında köy halkı büyük panik yaşadı. Bu durum bölgedeki yapı stokunun depreme dayanıklı olmadığını gösteriyor. Dr. Altan, "Sadece hata limitleri de belirtilerek depremin gerçekleşme olasılığını tahmin edebileceğimiz yöntem ve sistemler mevcut".

Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de kaç şiddetinde deprem oldu? - İhlas Haber Ajansı