Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Kırmızı Kedi Yayınevi'ne 'Bahçeli' saldırısı

Kırmızı Kedi Yayınevi'ne 'Bahçeli' saldırısı

11 Şubat 2017

Saat 16.50 sıralarında yüzleri maskeli iki kişi, Beyoğlu Ömer Avni Mahallesi Beytülmalcı Sokak'ta bulunan Kırmızı Kedi Yayınevi'nin önüne geldi. Önkibar'ın Devlet Bahçeli'yle ilgili yazdığı kitabı için toplatma kararı çıkmıştı.

İçişleri Bakanı Soylu "Türkiye Güven-Huzur (3)" uygulamasını canlı bağlantılarla takip etti
Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri 80 bin görevli ile ülke genelinde "güven ve huzur" denetimleri yapıyor.

Hürriyet'in haberine göre görgü tanıkları saldırganların "Sabahattin Önkibar akıllı olsun" diye bağırdıktan sonra binadan ayrıldığını aktardı. Çalışanlarının haber vermesi üzerine olay yerine giden polis ekipleri inceleme yaptı.

LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü
İki gün önce LG Watch Style hakkında bi takım detaylar söyledik, yarınki iki akıllı saatten daha ucuz olacak. Her ne kadar özellikleriyle Watch Style modeliyle benzerlik gösterse de farklılıklar mevcut.

Saldırıyı bir terör saldırısı olarak niteleyen Kırmızı Kitap Yayınevi açıklamsında, "Bugün yazarımız Sabahattin Önkibar'ın toplatılan kitabını bahane ederek Kırmızı Kedi Yayınevi'ne yapılan saldırı açık bir terör saldırısıdır". Böyle şeylere pabuç bırakacak insanlar değiliz. "Bunları yapanlar yaptıklarına pişman olacaklar." açıklamalarında bulundu. Yüzlerini maskeyle gizleyen iki teröristin bir yayınevine saldırması Türkiye'nin geldiği yeri göstermesi açısından önemlidir.

Dışişleri Bakanlığı PKK ve YPG'yi Terör Örgütü Olarak Görmediklerini Açıkladı!
Yetkili, Türkiye'de devam eden terör tehdidi nedeniyle Türk vatandaşlarına vize muafiyetinin getirilmesi için "henüz erken" olduğunu belirtti.

Kırmızı Kedi Yayınevi'ne 'Bahçeli' saldırısı