Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » 11 şubat Sayısal Loto sonuçları | MPİ Bilet sorgulama

11 şubat Sayısal Loto sonuçları | MPİ Bilet sorgulama

12 Şubat 2017

Kimler büyük ikramiyeyi kazandı?

Her cumartesi akşamı 21:30'dan sonra açıklanan ve ikramiye dağıtmaya devam eden şans oyunu sayısal loto 14 Kasım 2015 sonuçları belli oldu. Bu hafta 486. çekilişi yapılan Süper Loto'da kazandıran numaralar ve dağıtılan ikramiyeler belli oldu. Süper Loto sonuçları o hafta bilinemediği taktirde büyük ikramiye bir sonraki haftaya devreder. Bu hafta gerçekleşecek olan Süper Loto sonuçlarına göre ikramiyeler nerelere çıkacak? Altı rakam çekiliş sonuçları ile uyuştuğu durumda büyük ikramiye kazanılır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Flaş Rejim Açıklaması "Artık milletimizin rejim meselesi yok"
Zamanlamayı beklemekle ilgili bir süreçtir. Şu anda Konukoğlu grubunda kaç kişi çalışıyor? Olay sadece zamanlamadır. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez ülkeleri Bahreyn, Suudi Arabistan ve Katar'a resmi ziyaretlerde bulunacak.

Süper Loto yeni haftasında 9 Şubat tarihli 486.haftasında yapılan çekilişle bir sonraki haftaya toplamda 1.413.721,03 TL para devretti! Şanslı kişinin kuponunu İstanbul Kadıköy'de oynadığı açıklandı. Çekiliş sonucu bu haftaki kazandıran numaralar 20, 23, 27, 29, 40 ve 48 olarak belirlendi. Talihli kişi İstanbul Kadıköy'den çıktı. 6 sayı tutturan şanslı isim 1.745.158,75 TL'nin sahibi oldu.

Sayısal Loto çekilişinde diğer ikramiyelerin dağılımı ise şu şekilde gerçekleşti: 5 bilen 123 kişi 5 bin 975 lira yetmişer kuruş, 4 bilen 7bin 556 kişi 73 lira yirmi beşer kuruş ve 3 bilen 138 bin 566 kişi ise 11 lira yirmi beşer kuruş ikramiye kazandılar. 49 da 6 bilme ihtimali yaklaşık 14 milyonda birdir.

PFDK Kararları Açıklandı !! Robin van Persie, Tosic ve Şenol Güneş'e Ceza Yağdı
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki olaylı derbinin cezaları açıklandı. Van Persie'nin sevk maddesi 41 değil, 36 olmalıydı.

Süper Loto resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre 6 tutturma ihtimali 25 milyon 827 bin 165'te 1 olarak görünüyor. Bu sonuçlar neticesinde altı rakamıda doğru tahmin eden kişi sayısı bu hafta beş oldu. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir.

76 iOS'da Güvenlik Açığı!
Bunların dışında listede Porto Riko ile Libya merkezli bazı bankacılık ve forex uygulamalarının olduğu da belirtiliyor. Henüz çözümlenmeyen sorun için bahsi geçen uygulamaların geliştiricilerine uyarıda bulunulduğu belirtiliyor.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. MPİ tarafından gerçekleştirilen Süper Loto bu haftada devredecek mi?

11 şubat Sayısal Loto sonuçları | MPİ Bilet sorgulama