Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Bahçeli Referandum Sloganını ve Kaç Dolar Bozdurduğunu Açıkladı

Bahçeli Referandum Sloganını ve Kaç Dolar Bozdurduğunu Açıkladı

12 Şubat 2017

Bahçeli, toplantının yapılacağı otelin önünde Konya Valisi Yakup Canbolat, MHP Konya Milletvekili ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı ve diğer partililer tarafından karşılandı. "Onun için Evet" olacak.

Partisinin 48'inci kuruluş yıl dönümünde gazeteciler ile bir araya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, referandum sürecine ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Türkiye'yi senaryolara kurban etmemek lazım.

Bakan'dan Açıklama: Ukrayna'ya Pasaport Olmadan Yalnızca Nüfus Cüzdanıyla Gidilebilecek!
Yurttaşlarımızın pasaporta gerek duymadan yalnız kimlik kartıyla ülkelerimizi ziyaret edebilmesi mevzusunda mutabakata vardık.

16 Nisan'da yapılacak referandum için MHP'nin sürdüreceği kampanyanın nasıl yapılacağının da görüşüleceği toplantının yarınki bölümü iki oturum halinde gerçekleşecek, pazar günü ise Bahçeli, kameralar karşısına geçip basın toplantısı düzenleyecek. "Karar verdiğin bir şeyi yapacaksın" dedi.

MHP'nin seçim sloganı: Bu ülke için vazgeçilmez bir yeminimiz vardır.

Merkez Bankası ve KİK'te ByLock gözaltısı listede 46 kişi var
Türkiye Merkez Bankasına yani Türk Lirasının Kalbine FETÖ BYLOCK operasyonu kapsamında operasyon gerçekleştirildi. Toplаm 46 kіşіnіn gözаltınа аlındı.

MHP'ye bakanlık iddiası: O şekilde bir teklif MHP'ye yapılamaz. Biz 2007 senesinde TBMM'ye girdiğimizde orada birçok siyasal parti vardı. Değişik ideoloji de olsa, siyasette bunlar güzel şeyler. Bu şekilde bir buluşma talebi gelmedi.

Dolar bozdurma çağrısı: Sayın Cumhurbaşkanı bu şekilde bir tavsiye yapmadan ilkin bir miktar dolarım vardı, bozdurdum. "Kur çok düşüktü. İhtiyacım yoktu ama herhalde bir dolar alerjisi oldu, elden çıksın dedim".

Abdullah Gül'den İhraç Yorumu: Çok Rahatsız Edici ve Çok Vicdan Yaralayıcı
Bütün ailelerinin acılarını hep beraber paylaşırız. Ümit ederim ki dua ederiz ki yeni bu tip üzücü olaylar olmaz. El Bab'da 3 askerin Rusya savaş uçakları tarafından vurulması hakkında da Gül, "Şehitlerimiz var.

Bahçeli Referandum Sloganını ve Kaç Dolar Bozdurduğunu Açıkladı