Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Bahçeli Referandum Sloganını ve Kaç Dolar Bozdurduğunu Açıkladı

Bahçeli Referandum Sloganını ve Kaç Dolar Bozdurduğunu Açıkladı

12 Şubat 2017

Bahçeli, toplantının yapılacağı otelin önünde Konya Valisi Yakup Canbolat, MHP Konya Milletvekili ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı ve diğer partililer tarafından karşılandı. "Onun için Evet" olacak.

Partisinin 48'inci kuruluş yıl dönümünde gazeteciler ile bir araya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, referandum sürecine ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Türkiye'yi senaryolara kurban etmemek lazım.

LG Watch Sport'un tanıtımına az bir süre kala son kez göründü
İki gün önce LG Watch Style hakkında bi takım detaylar söyledik, yarınki iki akıllı saatten daha ucuz olacak. Her ne kadar özellikleriyle Watch Style modeliyle benzerlik gösterse de farklılıklar mevcut.

16 Nisan'da yapılacak referandum için MHP'nin sürdüreceği kampanyanın nasıl yapılacağının da görüşüleceği toplantının yarınki bölümü iki oturum halinde gerçekleşecek, pazar günü ise Bahçeli, kameralar karşısına geçip basın toplantısı düzenleyecek. "Karar verdiğin bir şeyi yapacaksın" dedi.

MHP'nin seçim sloganı: Bu ülke için vazgeçilmez bir yeminimiz vardır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Flaş Rejim Açıklaması "Artık milletimizin rejim meselesi yok"
Zamanlamayı beklemekle ilgili bir süreçtir. Şu anda Konukoğlu grubunda kaç kişi çalışıyor? Olay sadece zamanlamadır. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez ülkeleri Bahreyn, Suudi Arabistan ve Katar'a resmi ziyaretlerde bulunacak.

MHP'ye bakanlık iddiası: O şekilde bir teklif MHP'ye yapılamaz. Biz 2007 senesinde TBMM'ye girdiğimizde orada birçok siyasal parti vardı. Değişik ideoloji de olsa, siyasette bunlar güzel şeyler. Bu şekilde bir buluşma talebi gelmedi.

Dolar bozdurma çağrısı: Sayın Cumhurbaşkanı bu şekilde bir tavsiye yapmadan ilkin bir miktar dolarım vardı, bozdurdum. "Kur çok düşüktü. İhtiyacım yoktu ama herhalde bir dolar alerjisi oldu, elden çıksın dedim".

Bakan Elvan: "Yeni Anayasa İle Engelli Koşu Kalkacak, Engelsiz Koşu Başlayacak" - Milliyet
Siyasetin, devletin merkezinde ve gene mecliste millet var. İster yasama, ister yürütme, ister yargı artık merkezde millet olacak. Tarım ürünleri, profil, yalıtım, ambalaj, yapı kimyasallarına yönelik, tekstil makineleri imalatına yönelik başvurular var.

Bahçeli Referandum Sloganını ve Kaç Dolar Bozdurduğunu Açıkladı