Pazar, 30 Nisan 2017
Latest news
Main » Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları

12 Şubat 2017

Peki uzmanlar altın fiyatlarının geleceğini nasıl yorumluyorlar?

Cesur ve Güzel 13. bölümde neler yaşanacak?
Yürekli'un fazlaca büyük bir zafere doğru yol aldığını fark eden Tahsin Korludağ, onu engellemek için tehlikeli bir plan yapar. Cesur ve Sühan aşklarını itiraf ederken, yaşanan olay Korludağ'daki herkesin hayatını derinden sarsacak niteliktedir.

Altın fiyatları, yorum ve analizleri, altın da son haberler için haberlerimizi takip edebilirsiniz. Kapalıçarşı'da çeyrek altın 237, Cumhuriyet altını 969 liradan satılıyor. 2017'ye hızlı yükslişle giren altın geçen hafta düşüşe geçmesiyle bu gün tekrar yükseliş trendine geçti. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 239,00 lira, Cumhuriyet altını 974,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,02 düşüşle 145,60 liradan işlem gördü. ABD başkanı Donald Trump'ın dün vergi reformu konuşmalarının ardından dolardaki yükselişe rağmen yurtta dolar kurundaki düşüşe paralel olarak %1,6 değer kaybetti ve haftayı 145,80 TL'den sonlandırdı.

Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı
Samsung " un yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri firmanın yeni Bixby adındaki sesli kişisel asistanı ile sunulacak.

KapalıçarşıÇeyrek Altın fiyatları 11 Şubat 2017 Cumartesi, Altın fiyatları hafta başından bu yana giderek artmaktadır. Kapalıçarşıda küçük altın fiyatları; 234.14 liradır. Bugün itibariyle gram altındaki %1,61 civarındaki değer kaybı, fiyatını 145,50 TL seviyesine çekti. Çeyrek altın, cumhuriyet altını fiyatları ne kadar yükseliş ve iniş göstermekte.

Kırmızı Kedi Yayınevi'ne 'Bahçeli' saldırısı
Yüzlerini maskeyle gizleyen iki teröristin bir yayınevine saldırması Türkiye'nin geldiği yeri göstermesi açısından önemlidir. Böyle şeylere pabuç bırakacak insanlar değiliz. "Bunları yapanlar yaptıklarına pişman olacaklar." açıklamalarında bulundu.

Altının ons fiyatı ise dün gördüğü en yüksek 1.245 dolar seviyesinden başlayan düşüşünü bugüne de taşıdı ve şu dakikalarda yüzde 0,8 değer kaybıyla 1.222 dolardan alıcı buluyor. İzmir'in tarihi kemaraltı kuyumcular çarşısında altın toptancılığı yapan Naci Arığtekin, fiyatın hızla yükselmesinin altın ticaretine darbe vurduğunu söyledi. Asya piyasalarında sabah saatleri itibariyle ons altın fiyatı 1 240 dolar seviyesinde dengelenmiş görünüyor. Gram altın alacak durumda olmayan vatandaşlar en azından mahçup olmamak adına yeni basılan ve 37 TL'ye satılan çeyrek gram altına yönelecek.

Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları