Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları

12 Şubat 2017

Peki uzmanlar altın fiyatlarının geleceğini nasıl yorumluyorlar?

IPhone 8 ne zaman piyasaya sürülecek ve fiyatı ne kadar olacak
Ayrıca iPhone 8'in 4.7-inç, 5.5-inç ve 5.8-inç olmak üzere 3 farklı ekran boyutuna sahip olmasının beklendiğini de söyleyelim. Satışa çıktığı gün herhangi bir stok sıkıntısı yaşanmaması için testlerin erken başlaması önem taşıyor.

Altın fiyatları, yorum ve analizleri, altın da son haberler için haberlerimizi takip edebilirsiniz. Kapalıçarşı'da çeyrek altın 237, Cumhuriyet altını 969 liradan satılıyor. 2017'ye hızlı yükslişle giren altın geçen hafta düşüşe geçmesiyle bu gün tekrar yükseliş trendine geçti. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 239,00 lira, Cumhuriyet altını 974,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,02 düşüşle 145,60 liradan işlem gördü. ABD başkanı Donald Trump'ın dün vergi reformu konuşmalarının ardından dolardaki yükselişe rağmen yurtta dolar kurundaki düşüşe paralel olarak %1,6 değer kaybetti ve haftayı 145,80 TL'den sonlandırdı.

Abdullah Gül'den İhraç Yorumu: Çok Rahatsız Edici ve Çok Vicdan Yaralayıcı
Bütün ailelerinin acılarını hep beraber paylaşırız. Ümit ederim ki dua ederiz ki yeni bu tip üzücü olaylar olmaz. El Bab'da 3 askerin Rusya savaş uçakları tarafından vurulması hakkında da Gül, "Şehitlerimiz var.

KapalıçarşıÇeyrek Altın fiyatları 11 Şubat 2017 Cumartesi, Altın fiyatları hafta başından bu yana giderek artmaktadır. Kapalıçarşıda küçük altın fiyatları; 234.14 liradır. Bugün itibariyle gram altındaki %1,61 civarındaki değer kaybı, fiyatını 145,50 TL seviyesine çekti. Çeyrek altın, cumhuriyet altını fiyatları ne kadar yükseliş ve iniş göstermekte.

TSK açıkladı; El Bab'da şehit olan 3 askeri, Rus uçağı 'kazaen' vurmuş!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pompeo görüşmesi öncesi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Rusya yetkilileri olayın bir kaza olduğunu söylerken üzüntülerini Türk yetkililerine ilettiği öğrenildi.

Altının ons fiyatı ise dün gördüğü en yüksek 1.245 dolar seviyesinden başlayan düşüşünü bugüne de taşıdı ve şu dakikalarda yüzde 0,8 değer kaybıyla 1.222 dolardan alıcı buluyor. İzmir'in tarihi kemaraltı kuyumcular çarşısında altın toptancılığı yapan Naci Arığtekin, fiyatın hızla yükselmesinin altın ticaretine darbe vurduğunu söyledi. Asya piyasalarında sabah saatleri itibariyle ons altın fiyatı 1 240 dolar seviyesinde dengelenmiş görünüyor. Gram altın alacak durumda olmayan vatandaşlar en azından mahçup olmamak adına yeni basılan ve 37 TL'ye satılan çeyrek gram altına yönelecek.

Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları