Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » New York Moda Haftasına, 2 Çocuk Annesi Çağla Şıkel'in Fiziği Damga Vurdu

New York Moda Haftasına, 2 Çocuk Annesi Çağla Şıkel'in Fiziği Damga Vurdu

12 Şubat 2017

Fotoğrafı görenler, Çağla Şıkel'in biriyle öpüştüğünü düşündü.

Rusya: Suriye ordusu Türkiye ile anlaştığımız geçici sınıra ulaştı
Rusya Savunma Bakanlığı, "Suriye ordusu, Türkiye ile daha önce kararlaştırılan geçici sınır çizgisine ulaştı" ifadesini kullandı. Türk askerine, Suriye güçlerinden ateş açıldığında "Anında misliyle karşılık ver" emri de verilmiş durumda.

New York'ta düzenlenen defileye katılan Çağla Şikel, Hakan Akkaya tarafından tebrik edilirken fotoğraf çekilmişti. Türkiye'nin en önemli top modeli olarak işaret edilen Çağla Şikel kendisi için özel olarak hazırlanmış tasarım elbise ile podyuma çıkarak herkesi büyüledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Flaş Rejim Açıklaması "Artık milletimizin rejim meselesi yok"
Zamanlamayı beklemekle ilgili bir süreçtir. Şu anda Konukoğlu grubunda kaç kişi çalışıyor? Olay sadece zamanlamadır. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez ülkeleri Bahreyn, Suudi Arabistan ve Katar'a resmi ziyaretlerde bulunacak.

Türk modacı Hakan Akkaya, New York Moda Haftası kapsamında yeni koleksiyonunu sergiledi. "Yanında olabilmek, o podyumda yürüyebilmek mükemmel bir duyguydu" notuyla paylaştı. Hakan Akkaya'nın defilesi geceye damga vurdu. Ünlü mankenin çıkışta kameralara takılan fotoğrafı ise ülkemizde en çok konuşulan durumlar arasında yer alı. Şıkel'e bir övgü de şarkıcı Metin Arolat'dan geldi. Defile sonrasında Çağla Şikel'in Hakan Akkaya'yı tebrik ettiği fotoğraf ise sosyal medyada büyük yankılara neden oldu.

11 Şubat ehliyet sınavı tam saat kaçta olacak?
Ehliyet sınavı kaç sorudan oluşuyor? Sürücü adaylarının büyük heyecan içinde beklediği ehliyet sınavı bugün yapıldı. Sınav sonuçları, http://www.meb.gov.tr ve http://www.odsgm.gov.tr internet adreslerinden duyurulacaktır.

Hakan Akkaya'nın New York Fashion Week'de "Freedom- Özgürlük" adını verdiği defilesinde ünlü top modeller Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Didem Soydan ve yabancı ünlü top modeller podyuma çıktı. Tam olarak bu sırada çekilen fotoğraf, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verdi.

New York Moda Haftasına, 2 Çocuk Annesi Çağla Şıkel'in Fiziği Damga Vurdu