Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı

Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı

12 Şubat 2017

Samsung " un yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri firmanın yeni Bixby adındaki sesli kişisel asistanı ile sunulacak.

76 iOS'da Güvenlik Açığı!
Bunların dışında listede Porto Riko ile Libya merkezli bazı bankacılık ve forex uygulamalarının olduğu da belirtiliyor. Henüz çözümlenmeyen sorun için bahsi geçen uygulamaların geliştiricilerine uyarıda bulunulduğu belirtiliyor.

Samsung, Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı talihsiz haberleri telafi etmeye çalışırken diğer yandan yeni amiral gemisi olan Galaxy S8'i önümüzdeki günlerde duyurmaya hazırlanıyor. İddia iddia ettiğine göre Galaxy S8'in 5,8 inçlik modelinde 3,000mAh, 6,2 inçlik S8 Plus modelinde ise 3,500mAh'lik bataryalar kullanılmış. Bu pil kapasitelerinin düşük olduğu söylenemez ancak telefonların büyük ekranlarına bakarsak, çok güçlü de değiller. Şimdi, orijinal teoriye geri döndük - küçük Galaxy S8 için 3.000 mAh pil de gösteriyor. Bununla birlikte büyük ekran sizi endişelendirmesin, çünkü sızıntılar çerçevenin küçülerek ekran alanının büyüdüğünü, telefonun boyutlarının pek büyümediğini söylüyor. Samsung, yalnızca 1 hafta sürecek bu kampanyada, Galaxy S7 veya Galaxy S7 edge satın alacaklara, hediye olarak 250 dolar değerindeki 256GB microSD EVO+ bellek kartını da veriyor.

Abdullah Gül'den İhraç Yorumu: Çok Rahatsız Edici ve Çok Vicdan Yaralayıcı
Bütün ailelerinin acılarını hep beraber paylaşırız. Ümit ederim ki dua ederiz ki yeni bu tip üzücü olaylar olmaz. El Bab'da 3 askerin Rusya savaş uçakları tarafından vurulması hakkında da Gül, "Şehitlerimiz var.

Elbette tüm bunların geçerliliği, haberin doğruluğuna bağlı.

Tahkim Kurulu'ndan Şenol Güneş kararı
Beşiktaş'ta yeni transferler Demba Ba ve Ersan Adem Gülüm sakatlıkları nedeniyle kafilede yer almadı. Beşiktaş'ın bu akşam Karabükspor ile deplasmanda oynayacağı maçı Şenol Güneş tribünden izleyecek.

"Bu hesabımdan genelde Samsung'la ilgili soruları cevaplamıyorum fakat çok yoğun gelen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz" diyen Tansu Yeğen, hangi samsung modelinin ne zaman Android Nougat güncellemesi alacağıyla ilgili takvimi paylaştı.

Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı