Perşembe, 30 Mart 2017
Latest news
Main » Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı

Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı

12 Şubat 2017

Samsung " un yeni Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri firmanın yeni Bixby adındaki sesli kişisel asistanı ile sunulacak.

İçişleri Bakanı Soylu "Türkiye Güven-Huzur (3)" uygulamasını canlı bağlantılarla takip etti
Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri 80 bin görevli ile ülke genelinde "güven ve huzur" denetimleri yapıyor.

Samsung, Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı talihsiz haberleri telafi etmeye çalışırken diğer yandan yeni amiral gemisi olan Galaxy S8'i önümüzdeki günlerde duyurmaya hazırlanıyor. İddia iddia ettiğine göre Galaxy S8'in 5,8 inçlik modelinde 3,000mAh, 6,2 inçlik S8 Plus modelinde ise 3,500mAh'lik bataryalar kullanılmış. Bu pil kapasitelerinin düşük olduğu söylenemez ancak telefonların büyük ekranlarına bakarsak, çok güçlü de değiller. Şimdi, orijinal teoriye geri döndük - küçük Galaxy S8 için 3.000 mAh pil de gösteriyor. Bununla birlikte büyük ekran sizi endişelendirmesin, çünkü sızıntılar çerçevenin küçülerek ekran alanının büyüdüğünü, telefonun boyutlarının pek büyümediğini söylüyor. Samsung, yalnızca 1 hafta sürecek bu kampanyada, Galaxy S7 veya Galaxy S7 edge satın alacaklara, hediye olarak 250 dolar değerindeki 256GB microSD EVO+ bellek kartını da veriyor.

Çeyrek altın fiyatları haftayı kaç liradan kapattı? İşte altın fiyatları
KapalıçarşıÇeyrek Altın fiyatları 11 Şubat 2017 Cumartesi , Altın fiyatları hafta başından bu yana giderek artmaktadır. Asya piyasalarında sabah saatleri itibariyle ons altın fiyatı 1 240 dolar seviyesinde dengelenmiş görünüyor.

Elbette tüm bunların geçerliliği, haberin doğruluğuna bağlı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Flaş Rejim Açıklaması "Artık milletimizin rejim meselesi yok"
Zamanlamayı beklemekle ilgili bir süreçtir. Şu anda Konukoğlu grubunda kaç kişi çalışıyor? Olay sadece zamanlamadır. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez ülkeleri Bahreyn, Suudi Arabistan ve Katar'a resmi ziyaretlerde bulunacak.

"Bu hesabımdan genelde Samsung'la ilgili soruları cevaplamıyorum fakat çok yoğun gelen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz" diyen Tansu Yeğen, hangi samsung modelinin ne zaman Android Nougat güncellemesi alacağıyla ilgili takvimi paylaştı.

Samsung Galaxy S8+'ın logosu gün yüzüne çıktı